Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Statybos rudens – žiemos laikotarpiu: kokie yra šio pasirinkimo privalumai?

Publikuota: 2022 lapkričio 22 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Nors rudens – žiemos laikotarpis daugeliui asocijuojasi su ilgais bei jaukiais vakarais, praleidžiamais tiesiog žiūrint filmus ar skaitant knygas savo namuose, verta akcentuoti, kad būtent šis periodas gali būti ir statybų periodas. Daugelis žmonių būtent rudenį pradeda statybas, kad jau vasarą galėtų pasitikti naujame būste ar verslo, gamybinėse ar kitos paskirties patalpose. Belieka tik pastebėti, kad vykdyti statybas rudens – žiemos laikotarpiu yra iš tiesų naudinga, laukia ne vienas privalumas. Tad pats metas su jais susipažinti.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Dėl įšalo bus kur kas sklandesnis sunkiojo transporto važiavimas

Ne paslaptis, kad vykdant statybas, labai dažnai reikalingas ir sunkusis transportas. Tačiau jei oro temperatūra yra aukščiau nulio ir dažnai lyja, sunkiajam transporto gali būti sudėtinga važiuoti. Na, o štai prasidėjus rudens – žiemos periodui, dažniausiai sulaukiama įšalo, tad sunkiojo transporto važiavimas tampa kur kas sklandesniu.

Mažesnės statyboms reikalingų žaliavų bei reikmenų kainos

Ne paslaptis ir tai, kad vykdant statybas, reikalingos ir įvairios žaliavos bei reikmenys: cementas, įvairių rūšių mediena, klijai, dažai, apvalūs metaliniai vamzdžiai ir pan. Belieka tik pridurti, kad dažniausiai rudens – žiemos periodui prasidėjus, šių gaminių kaina būna mažesnė, tad galima tikėtis, kad statyboms prireiks mažesnio biudžeto.

Mažesnės statybos darbų kainos

Tačiau gera žinia ta, kad mažėja ne tik statyboms reikalingų žaliavų, bet ir statybos darbų kainos. Taigi, tai – dar viena puiki priežastis statybas pradėti būtent šiuo laikotarpiu.

Lengviau surasti statyboms reikalingus specialistus

Ne paslaptis ir tai, kad statybos ne visada yra vykdomos savarankiškai – labai dažnai prireikia ir specialistų pagalbos. Taigi, belieka tik pridurti, kad būtent šiuo laikotarpiu gali būti kur kas lengviau rasti reikiamus specialistus.

Taigi, jei jums aktualus kuo mažesnis statyboms skirtas biudžetas, o taip pat – norite, kad sunkiojo transporto važiavimas bei statyboms reikalingų specialistų radimas nesukeltų daug rūpesčių, tuomet žiemos – rudens periodas yra ypač puikiai tinkantis metas, kadangi statybinių žaliavų bei statybų darbų kaina yra mažesnė, statybų procesui reikalingus specialistus surasti bus lengviau, o dėl įšalo sunkiojo transporto važiavimas taps kur kas sklandesnis.

.

.

Užsakymo Nr. 221122

Rašyti komentarą