Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Nemune pasieniečiai išgelbėjo tris apvirtusia valtimi plaukusius vyrus

Publikuota: 2022 spalio 12 Kategorija: Pasienyje

www.pasienis.lt nuotr.www.pasienis.lt nuotr.

Nemune pasieniečiai išgelbėjo tris vyrus, kurie upėje vykdė matavimus ir kurių motorinė valtis netikėtai apsivertė.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos(VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Plaškių pasienio užkardos pareigūnai stebėjimo sistemomis Nemune, kuriuo eina siena su Rusija, užfiksavo apvirtusią motorinę valtį. Ši vieta yra Pagėgių savivaldybės Nausėdų kaimo ribose.

Valtimi plaukę trys vyrai, kuriems, kaip vėliau paaiškėjo, yra 20, 23 ir 25 metai, sugebėjo užsiropšti ant apvirtusios plaukiojimo priemonės dugno. Per incidentą šioje vietovėje buvo stipriai vėjuota, o Nemune kilęs didokas bangavimas. Vandens temperatūra upėje siekė 12 laipsnių.

Į įvykio vietą nedelsiant tarnybiniais kateriais nuskubėję Bardinų ir Plaškių pasienio užkardų pareigūnai netrukus priplaukė prie apvirtusios valties. Jie perkėlė nelaimėlius į vieną iš savo patrulinių katerių ir saugiai pargabeno į krantą. Ten išgelbėtuosius pasieniečiai perdavė iškviestiems medikams, kurie sušalusiems ir dėl to sunkiai galėjusiems prakalbėti žmonėms suteikė pirmąją pagalbą.

Apvirtusią valtį pasieniečiai partempė į Panemunės prieplauką.

Paaiškėjo, kad šie trys vyrai dirba įmonėje, kuri AB „Vidaus vandens kelių direkcija“ užsakymu Nemune vykdė matavimus numatytiems darbams atlikti.

www.pasienis.lt inf.

Rašyti komentarą