Lengvoji atletika: iš Lenkijos – su bronzos medaliu

Publikuota: 2011 birželio 22 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

J. Gerdvilis (kairėje) ir L. Milkintas. (Gintarės Grigaitės nuotr.)J. Gerdvilis (kairėje) ir L. Milkintas. (Gintarės Grigaitės nuotr.)

Šeštadienį, birželio 18 d., Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusiose 6 – osiose tarptautinėse vaikų lengvosios atletikos varžybose Vilkyčių pagr. mokyklos šeštokas Justinas Gerdvilis kamuoliuką nusviedė 72 metrus ir iškovojo bronzos medalį. Tuo pačiu jis pasiekė naują savo mokyklos rekordą.

Justino treniruočių bičiuliui, Vilkyčių mokyklos ketvirtokui Lorenui Milkintui sekėsi kiek prasčiau, – jis kamuoliuką nusviedė 47,5 m ir užėmė 5 – tą vietą.

Tarptautinėse vaikų lengvosios atletikos varžybose Varšuvoje dėl medalių varžėsi jaunieji atletai iš Lenkijos, Vengrijos, Lietuvos, Estijos, Latvijos, Slovakijos, Ukrainos ir Čekijos. Lietuvos rinktinė komandinėje įskaitoje užėmė 4 – tą vietą.