Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Gelio pasirinkimas

Publikuota: 2022 rugpjūčio 12 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Norint gražiai ir kokybiškai atlikti nagų priauginimą reikia kruopščiai ir tvarkingai paruošti nagą, naudoti kokybiškas priemones, kurias rasite internetinėje parduotuvėje gel.lt. Galite rinktis iš kelių populiariausių gamintojų. Nagų priauginimui naudojami geliai būna vidutinio klampumo, savaime išsilyginantys, maskuojantys, neturintys stipraus kvapo bei lempoje nekaistantys. Įprastai gelis paslepia nago nelygumus, įvairius defektus.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Nago paruošimas

Pirmasis veiksmas, kurį higieninės grožio procedūros metu turi atlikti klientė ir meistrė, tai kruopščiai dezinfekuoti rankas, kad jokie nešvarumai ir bakterijos nesukeltų šalutinių poveikių, neatsirastų užkrėtimo ar nago ligų, tokių kaip nago grybelis ar puvinys. Jeigu procedūra atliekama nebe pirmą kartą, pirmiausia nuimamas prieš tai buvęs gelio sluoksnis, blizgesio gelis ir spalva. Frezos pagalba pašalinami atšokimai, o naudojant dildę yra sutrumpinamas nago ilgis ir sulyginamas nago pagrindas, kad nebūtų nelygumų ir duobučių.

Vėliau nagas kruopščiai nuvalomas šepetėliu, kad neliktų gelio dulkių, kurios sunkina gelio sukibimą su nagu. Po to nagų odelių atstūmėju, kuris gali būti naudojamas vienkartinis medinis arba daugkartinio naudojimo plastikinis ar metalinis, atstumdomos nago odelės. Šios nukarpomos nago odelių žirklutėmis. Atlikus šiuos veiksmus, nago plokštelė tepama nuriebalintoju, dehidratoriumi, nago išsausinimui, kad nebūtų drėgmės ir apsaugotų nuo atšokimo.

Natūralaus nago sukibimui su dirbtine medžiaga suaktyvinimui naudojamas bonderis, primeris arba prefas, skirtingi gamintojai naudoja vieną iš šių pavadinimų atitikmenų. Šią priemonę rekomenduojama rinktis berūgštę, nes rūgštis dar labiau išsausina ir išplonina nagą. Rūgštinės medžiagos naudojamos itin retais atvejais kai nagai yra labai problematiški, nepalankūs geliui, nes tokia medžiaga išgauna tvirtesnį sukibimo procesą.

UV/LED lempos panaudojimas atliekant gelinį nagų priauginimą

Kitame etape teptuku tepama bazė, kuri užfiksuojama UV/LED lempa. Mažesni bazės kiekiai jau būna su teptuku, na o įsigijus didesnės talpos medžiagą šalia to papildomai išsirinkite ir teptuką. Teptukai dažniausiai naudojami statybiniams geliui, kurį taip pat užtvirtina UV/LED lempa. Kadangi gelis lempoje išskiria riebaliuką, nagas nuvalomas specialia servetėle arba paprastu dezinfekciniu skysčiu. Vėliau ant nago jau sustingęs gelis dildės pagalba yra pašiaušiamas, šepetėliu pašalinamos dulkės.

Tuomet pasirinkta spalva padengiama visa nago ilgio plokštelė ir užtvirtinama UV/LED lempa. Jei spalva dengiasi sunkiau ji tepama kelis kartus. Pabaigai naudojamas topas, kuris užtvirtina spalvą ir suteikia blizgesį ir tvirtumą. Kruopščiai ir pagal rekomendacijas atliktas gelinis nagų priauginimas išsilaiko nuo 2 iki 4 savaičių, priklausomai nuo to, kaip greitai nagas pats auga..

.

.

.

.

.

Užsakymo Nr. 220812

Rašyti komentarą