Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kaip išimti įsisenėjusį šarnyrą?

Publikuota: 2022 liepos 12 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Automobilių važiuoklės sudarytos iš gausybės elementų, kurių didžiąją dalį sudaro įvorės, svirtys ir šarnyrai. Visi šie elementai yra stabilaus ir komfortiško automobilio pagrindas, tačiau ilgainiui jie susidėvi, pradeda skleisti pašalinius garsus ir kenkia automobiliui bei jūsų saugumui.

Jeigu važiuoklės remontu užsiimate patys, turbūt ne kartą teko susidurti su įsisenėjusiais šarnyrais. Kiekvienas naudoja savus metodus jų atlaisvinimui, bet štai keletas būdų, kurie pasiteisina kone visada.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Jeigu šarnyrą planuojate keisti

Važiuoklės remonto metu dažnai reikia atlaisvinti tam tikras detales, kad prieitumėte prie pažeistų detalių. Tačiau, jeigu bandote išimti šarnyrą, nes jį reikia keisti – saugoti šarnyro nereikės.

Paprasčiausias būdas tokiu atveju yra pasinaudoti specialia platėjančia šakute, kurią reikia įstatyti tarp šarnyro ir korpuso, o tada ją tiesiog kalti į tarpą, taip išstumiant šarnyrą iš savo vietos. Toks būdas pasiteisina kone visada, tačiau visiškai sugadinama guminė apsauga ir pats šarnyras.

Dar paprastesnis išėmimo būdas yra tiesiog kalant šarnyrą iš apačios. Kalimo metu yra sugadinamas sriegis, todėl jis nebegali būti naudojamas.

Tiesa, prieš keitimą turėkite pasiruošę naują šarnyrą, kuris tiktų jūsų automobiliui. Tinkantį šarnyrą galite rasti adresu https://www.autoera.lt/catalog/category/sarnyras-pakabos.

Jeigu šarnyrą reikia išsaugoti

Keičiant pusašį, tam tikras įvores bei stabilizatorius labai dažnai tenka išimti vieną arba daugiau šarnyrų. Tokiu atveju juos reikia išsaugoti ir išėmimas gali būti sudėtingesnis, bet įmanomas.

Pirmiausiai užpurkškite atlaisvinimo skysčio ir leiskite jam keletą minučių suveikti. Paties šarnyro nekalkite – vietoje to, kalkite korpusą, kuriame jis yra įtvirtintas. Smūgiai gali atmušti koroziją, bet nepažeis paties šarnyro.

Saugiam išėmimui taip pat galite pasinaudoti specialiais įrankiais, kurie palengva spaudžia šarnyrą iš apačios ir taip jį išstumia, nepažeidžiant nei sriegio, nei šarnyro korpuso.

Visgi, jeigu nesate užtikrinti savo gabumais, šarnyro keitimą geriau patikėti autoserviso specialistams.

.

.

Užsakymo Nr. 220711

3 skaitytojų komentarai
g 2022 liepos 13d., 10:19195.14.182.144

Gėda pelėda…
https://vlkk.lt/konsultacijos/2667-sarnyras-lankstas

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Atsakyti

F 2022 liepos 17d., 13:4545.151.167.13

Na tai yra ir daugiau kalbininkų perliukų . Kaip antai ekraną vadinti vaizduokliu, arba Indijos pilietį vadinti indu, o Kinijos kinu. Bet tai nėra teisingi žodžiai, o tiesiog kalbininkų pajuokos verti bandymai.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Anal- itikas 2022 liepos 18d., 06:2278.62.27.35

lankstas tai tikai nėra šarnyras Lankstas naudojamas statybose, o šarnyras automobiliuose. Jų sandara ir veikimo principas visiškai skirtingi

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą