Dziudo: Deividas Jokulys – tarptautinio turnyro nugalėtojas

Publikuota: 2022 gegužės 16 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Mažieji dziudoistai su treneriu R. Lukošiumi.Mažieji dziudoistai su treneriu R. Lukošiumi.

Šeštadienį Plungėje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre „Pavasaris 2022“ šilutiškiai dziudoistai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 7 medalius.

Geriausiai sekėsi Deividui Jokuliui, kuris puikiai pasirodė vaikų grupėje ir iškovojo čempiono vardą savo svorio kategorijoje. Trečiąsias vietas toje pačioje amžiaus grupėje užėmė Danas Liutkus, Benas Burba ir Matas Ališkevičius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Aukštų rezultatų pasiekė ir jaunių amžiaus grupėje kovoję šilutiškiai: Ignas Klimanskis užėmė antrąją vietą, o Juozas Leškys ir Kajus Juknius pasidabino bronzos medaliais.

Turnyre Plungėje dalyvavo daugiau kaip 400 jaunųjų sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos.

Šilutiškių treneris dėkingas auklėtinių tėveliams už palaikymą ir pagalbą.