Dziudo: Gabrielei Paleckytei – tarptautinio turnyro sidabras

Publikuota: 2022 balandžio 11 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Šeštadienį Jonavoje vykusiame Budokos tarptautiniame dziudo turnyre Šilutei atstovavo aštuoni sportininkai. Du iš jų iškovojo prizines vietas.

Turnyre Jonavoje dėl apdovanojimų kovojo daugiau kaip 800 sportininkų iš Lenkijos, Belgijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šilutės sporto mokyklai ir dziudo klubui „Kumikata“ atstovavo aštuoni sportininkai (treneris Rimvydas Lukošius). Geriausiai sekėsi Gabrieliai Paleckytei kuri iškovojo antrąją vietą svorio kategorijoje iki 57 kg, finalinėje dvikovoje nusileidusi sportininkei iš Kauno.

Benas Burba iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 55 kg, o Jonas Vyšniauskas ir Tadas Kazlauskas, pralaimėję savo kovas dėl trečiosios vietos, liko penkti.