Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vytauto Šilutė irgi suka nugarą agresoriams

Publikuota: 2022 vasario 28 Kategorija: Nuo'monės

Iš ciklo „Valdžios langas“.

Nepraėjo nė savaitė, kai Šilutės Vytautas ėmėsi iniciatyvos nutraukti draugystę su Rusijos ir Baltarusijos savivaldybėmis.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Sprendimas dėl draugystės tiltų su Putino Rusijos Kaliningrado srities Dūma ir Slavsko miesto savivaldybe, taip pat su Lukašenkos Baltarusijos Borisovo ir Ašmenos miestų savivaldybėmis sudeginimo turėtų būti priimtas rytoj, kovo 1 d, vyksiančiame savivaldybės tarybos posėdyje.

Kai kas iš vietos valdžios elito – tarybos – dabar aiškina, kad šį sprendimą buvo galima priimti dar praeitą ketvirtadienį vykusiame posėdyje. Esą pritrūko drąsos.
Kitas pataiso: reikėjo, o ne buvo galima.
Bet, kaip sakoma, geriau vėliau negu niekada.

Kita vertus, ir ko tai Šilutei būtų reikėję kažkur skubintis, kai visa Europa kurį laiką trypčiojo vietoje.
Juk būtų buvę labai nemandagu mėginti ją perspjauti.
O štai kovo 1-oji bus kaip tik.
Tiesa?

Saugokite savo (aišku, ir mano) sveikatą.

Kaip visada…
Orestas

P.S. Vis dar kartoju kaip maldą: „Rusų karinis laive, eik tu na**ui“!

5 skaitytojų komentarai
s 2022 vasario 28d., 17:2478.57.219.126
Kai pamatai valstiečių veikėją D. Gaižauską su Ukrainos vėliava pajunti beviltišką gėdą, tai tokia diskreditacija, nes vos savaitę atgal pliurpė, kad čia ne mūsų reikalas. Laikas parodys kiek kieno nuoširdūs ketinimai ir tikros užuojautos… niekas neužmirštas, nieko neužmiršta

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 0

Atsakyti

Algimantas 2022 vasario 28d., 21:0184.15.182.158
ne tik šitas . Labai aktyviai reiškiasi mūsų rajono konservatoriukai ir vaizduojasi esą tikrieji patriotai . Paklausiau – ar tarnavo kariuomenėje ir ar mokėtų kaip elgtis tokioje situacijoje , kokia yra dabar Ukrainoje – tai man atsakė , kad aš esu tipo ” gvazdikų mylėtojas , rusijos kanalų žiūrėtojas ” ir t. t. Gėda ir baisu yra už tokius jaunuolius , kurie ateina į politiką . Jokios pagarbos , jokio supratimo , jokio patriotizmo – tik neapykanta ir karjerizmas . Šitie jaunuoliai neverti atstovauti mums bet kokiose valstybinėse institucijose (tai mano nuomonė)

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 11 Thumb down 11

Atsakyti

s 2022 kovo 1d., 05:5778.57.219.126
Pažiūrėk į savo nuoseklią “kūrybą”, bent jau patylėtum, o tai ir čia lyg tai tie ne tie, todėl, kad anie ne tokie…visai susimaišei. Lyg tai ne konservatoriai visada kalbėjo- neik su velniu obuoliauti… Dabar toks obuoliautojas murma, anie nenuoširdūs, kaip sakoma,- persiauna ore

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 2

stasys 2022 kovo 1d., 13:1578.62.16.44
TIK ALGIMANTUI Vienintelė konservatorė S. Tamašauskienė pagal nustatytą tvarką pateikė rinkėjams 10 lapų ataskaitą už nuveiktą tarybos nario darbą 2022 metais .Šaunuolė . O kur kiti tavo numylėtiniai ? Paklausk kaip jie supranta žodį PAREIGA . Daugelis Šilutės rajono tarybos narių nėra skaitę reglamento ,o kas penktas maišo viešus ir privačius interesus , ir juos globoja Meras V. Laurinaitis .

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 4

Atsakyti

Algimantas 2022 kovo 2d., 16:4384.15.189.72
pas juos tokio žodžio kaip pareiga , atsakomybė, sąžiningumas nėra . Kaip jau minėjau – mane labai įžeidė vieno iš jaunųjų konservatoriukų pasakymas kad aš gvazdikų mylėtojas , rusiškų kanalų žiūrėtojas ir t. t. Na tada ką aš 1991 metais su ginklu rankose gyniau . Ar tokius jaunuoliukus , kurie dabar mus įžeidinėja . Ir tai jau tampa jų partijos vizitine kortele – mes šunauja , mes jedinstvennikai ir t. t. Baisu ir graudu

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą