Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vytauto apreiškimas

Publikuota: 2022 sausio 11 Kategorija: Nuo'monės

Iš ciklo „Valdžios langas“.

Braidymas su guminiais problemų nesprendžia, teigia Šilutės Vytautas.
Tačiau, pridurčiau, su jais žmogus jaučiasi saugesnis ne tik vandenyje…

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Vytautas taip pat pastebi, kad jeigu nebūtų pastatyta estakada, daugiau kaip 1000 Rusnės salos gyventojų jau nuo gruodžio antros pusės ir vėl būtų atkirsti nuo normalaus gyvenimo.
Klausimas: o kur žadėtas gyventojų prieaugis?
(„Estakada prikels Rusnę naujam gyvenimui“)
Nuojauta kužda, kad ir šiame reikale guminiai nelabai tepadės.

Vytauto apreiškimas

O jūs saugokite savo (žinoma, ir mano) sveikatą.

Kaip visada…
Orestas

5 skaitytojų komentarai
Danutė 2022 sausio 11d., 15:4378.58.131.250
Kažkoks siaubas, jokios pagalbos. Ar tie žmonės, kurie gyvena Žalgirių, Rupkalvių, Šležų ir kitų kaimų sodybose turi kiekvienais metais su siaubu laukti žiemos. Dėl klimato atšilimo potvyniai prasideda vėlyvą rudenį arba žiemą. Viskas gal ir būtų nieko, bet kaip gyventi kai tavo troboje nėra švaraus vandens, šilumos, elektros o tik šaltas ledinis vanduo. Juk šie gyventojai tuoj visi susirgs Corona ir mirs vienas po kito, prie tokių sąkygų. Aš pati augau tokioje sodyboje ir žinau ką reiškia tokio dydžio potvyniai. Tave apima tik kaustanti baimė, kuri išlieka visą gyvenimą. Ar tu būtum senas ar jaunas. Manau tiems žmonės reikia ir psichologinės pagalbos. Bet labiausiai užtikrinti saugų iškeldinimą. Negi Šilutėje nėra socialinių būstų, svečių namų kur laikinai tie žmonės praleistų tą potvynio laiką. Ir amfibija būtina šiam kraštui. Ar kariuomenė nepajėgi užtikrinti pagalbą, užuot po miškus pratybas rengę, konkrečiai padeda stichijos ištiktiems žmonėms. Net gal ir apsaugą tų vargšų namų, kad neišgrobstytų ilgapirščiai. O jie labai greiti. Mano a.a tėvelių valtį su motoru pavogė nuo namų, baigiantis potvyniui ir deja policija nieko nesurado. Nors buvo žmonių mačiusių kaip plaukė kanalais vagis. Valstybė privalo gelbėti šiuos žmones, o ne tik laidas kurti, koks išskirtinis kraštas, kokia unikali Bismarko kolonija. Šiems žmonėms reikia realios valstybės valdžios paramos dabar, o ne diskusijų nuotoliniu būdu.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 7

Atsakyti

Hidrotechnikas 2022 sausio 11d., 17:3477.111.246.31
Su “Prezidento Skvernelio” estakadą viskas tvarkoje, Vytautai, bet kad “Drobnienės kelias” sukels problemų aiškino ne vienas blaivaus mąstymo pilietis. Taip ir atsitiko, pakeltas kelias tapo užtvanka dėl ko nukentėjo ir toliau kentės šių kaimų gyventojai. Potvynis dar nėra didelis, o trobose pilna vandens, ko nebūdavo niekados.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 0

Atsakyti

Anal- itikas 2022 sausio 11d., 20:5378.62.27.35
Kai valdžioje silpnapročiai tai vieną problemą išsprendus vietoje jos atsiranda dešimt. Taigi potvynio išlaidos o kartu ir valdininkų biznis grobstant potvynio lėšas tęsis.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 3

Atsakyti

Reprezentacija 2022 sausio 12d., 14:2778.62.30.243
Kas ir kur priėmė sprendimą iš pagrindų išgriauti puikiai funkcionavusį kelią į Rusnę, kuriam tik išlyginamojo asfalto sluoksnio dėl įdubų reikėjo ir būtų tarnavęs dešimtmečius?Premjeras Skvernelis? Ar jam nepakako furoro savireklamai skiriant 10mln. eurų estakados statybai, šokant į Prezidento rinkimų kampaniją? Dar 6mln. metė naujo kelio vietoj senojo statybai su dviračių taku. Lyg dvirtakis būtų svarbesnis už pakelės gyventojų, įsikūrusių Šilinės,Bismarko gatvėse, poreikį gyventi ir keliauti į namus ir iš jų saugiai. Būtent tų 6mln. eurų būtų užtekę paaukštinti minėtus vieškelius, kad tarnautų kaip pylimai. Būtent merui Laurinaičiui derėjo priešprojektinėje stadijoje ginti Žalgirių kaimo žmonių interesus, bet ne pačiam šnioti grandininiu pjūklu senojo kelio medžių alėją ir spartinti sankasos griūtį. Kaip kurtiniai prieš vestuves giedojo ditirambus ‘būsimam Prezidentui” abu su seniūne Drobniene ir nenorėjo girdėti perspėjimų, kad daro blogai. Ir išėjo blogai.O bus dar blogiau. Po sąžinės griuvėsiais, mere, nepasislėpsi. Tikiu, jog visuomeninio kaltinimo byla kada nors sulauks savo valandos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 2

Atsakyti

Regina 2022 sausio 13d., 13:06193.216.10.198

Šį kartą braidymas su guminiais problemą išsprendė. Pirmadienį pradėta reali teikti pagalba

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą