Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Skubus siuntų gabenimas: ką reikia žinoti?

Publikuota: 2021 gruodžio 27 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Rinkoje yra daug konkuruojančių kurjerių tarnybų, o išsirinkti geriausią pasiūlymą nėra lengva užduotis. Prieš nusprendžiant pasinaudoti konkretaus kurjerio paslaugomis, verta išanalizuoti kelis svarbius rodiklius, kurie gali padėti priimti teisingą sprendimą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kokia yra užsakymų apdorojimo ir siuntų atsiėmimo procedūra?

Renkantis kurjerių kompaniją, nereikėtų vadovautis tik mažiausia paslaugų kaina. Visų pirma, reikia atsižvelgti į užsakymo įvykdymo laiką ir pristatymo greitį. Logistikos įmonė turi būti patikima, sąžininga ir greitai vykdyti prekių siuntas bei pristatyti siuntas laiku, ypač tai aktualu express siuntos siuntimo atveju.

Pirmas žingsnis, kurį reikia atlikti, norint išsiųsti siuntą, yra kurjerio pasirinkimas. Rinkoje yra daug konkuruojančių įmonių, siūlančių įvairias kainas ir paslaugas. Paprastai galite užsisakyti kurjerį internetu ir pristatyti siuntą neišeidami iš namų. Vežėjo svetainėje pakanka užpildyti reikiamus duomenis, tokius kaip siuntos svoris ir matmenys, gavimo data, laikas ir vieta, siuntėjo ir gavėjo adresas bei papildomus duomenis, tokius, kaip siuntos draudimas, pristatymo laikas, nemokamas grąžinimas ir pan.

Siuntimo kaina priklauso nuo daugelio parametrų, įskaitant siuntos svorį ir dydį, išsiųstų siuntų skaičių, draudimo ar papildomų paslaugų suteikimą, tokių kaip SMS pranešimo ar greitojo pristatymo vertė.

Nepriklausomai nuo pasirinktos transportavimo formos, siunta turi būti kruopščiai supakuota ir apsaugota nuo mechaninių pažeidimų. Kaip tai padaryti?

Praktiškiausia supakuoti daiktus į kartoninę dėžę, prireikus sutvirtinti burbuline plėvele arba gofruotu kartonu. Idealiu atveju dėžutės dydis turėtų būti kuo panašesnis į siunčiamų daiktų dydį ir svorį. Įsitikinkite, kad prekė joje nejudės, o tai sumažins siuntinio sugadinimo riziką.

Suvedus duomenis apie siuntą ir sumokėjus už ją, sistema sugeneruos siuntos etiketę, kurią turėtumėte prisegti prie siuntos. Taip pat galite klijuoti specialias etiketes, tokias kaip „Nemesti“, „Atsargiai! stiklas!” Tai padės padidinti siuntų gabenimo saugumą. Prieš siųsdami tarptautinį siuntinį pasidomėkite šalies pašto tarnyba, kokias prekes galima įvežti, o kokių – ne.

Daugelis įmonių turi galimybę informuoti tiek siuntėją, tiek gavėją apie siuntos pristatymo būseną įvairiais ryšio kanalais: SMS žinute, el. paštu, mobiliąja programėle, informacija svetainėje. Dėl to tiek jūs, tiek siuntinio laukiantis žmogus galės kontroliuoti, ar siuntinys pasieks nurodytą adresą.

.

.

Užsakymo Nr. 211227/1

Rašyti komentarą