Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Profesionalus lauko teniso kortų įrengimas

Publikuota: 2021 lapkričio 23 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Naujų lauko teniso kortų įrengimas yra puiki idėja, kaip nuotaikingai praleisti laisvalaikį. Įrengus teniso kortus galėsite ne tik mėgautis maloniu žaidimu, bet tuo pačiu ir įgyvendinti profesionalius savo sportinius poreikius. Visais montavimo darbais pasirūpins patyrę teniso aikštelių įrengimo meistrai. Kaip viskas vyksta ir kokie darbai vykdomi būsimoje aikštelėje, sužinosite skaitydami toliau šį straipsnį.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kaip įrengiamas lauko teniso kortas?

Lauko teniso kortų įrengimas yra ganėtinai sudėtingas ir daug kruopštumo bei meistriškumo reikalaujantis procesas. Natūralu, jog jis kiek užtrunka, kadangi montuojant atliekama daug skirtingų darbų. Pirmiausia – tai projektavimas, kurio metu sudaromi būsimos teniso aikštelės brėžiniai, parengiamas planas, kaip viskas bus vykdoma, kokio dydžio aikštelė įrengiama, kokios medžiagos bus naudojamos jos įrengimui ir t.t.

Įrengiant aikšteles po atviru dangumi, iš pradžių nukasamas gruntas. Vėliau vykdomi asfaltavimo darbai, o ant specialiai paruošto pagrindo dedama danga. Sumontavus dangą, statomos tvorelės, įrengiamas teniso kortų inventorius pagal individualius užsakovo poreikius.

Skirtingų rūšių teniso dangos

Teniso korto dangos pasirinkimas yra labai svarbus žingsnis, didele dalimi lemiantis būsimos aikštelės specifiką, o taip pat ir aikštelės įrengimo kainą. Būtent todėl svarbu gerai apsvarstyti visus teniso kortų dangos variantus ir išsirinkti labiausiai tinkamus. Čia į pagalbą Jums ateis patyrusių specialistų pagalba.

Teniso kortų dangos gali būti kelių rūšių. Įrengiant kortus lauke dažniausiai yra pasirenkami įvairių rūšių molio dangų variantai, taip pat dirbtinės žolės danga, tam tikrais atvejais naudojama ir akrilinė danga (Hard’as).

Preliminarios teniso kortų kainos

Be abejonės, teniso kortų kainos labai skiriasi, priklausomai nuo pasirinkimo, tačiau aiškumo dėlei verta paminėti, jog įprasta kaina montuojant populiariausio tipo kortą siekia nuo 40 000 Eur + PVM. Galimi ir kitokie kortų pasirinkimai, pritaikyti profesionaliems poreikiams – šie jau bus brangesni.

„Grip“ pasirūpins pačiais tinkamiausiais teniso kortų dangų pasirinkimais ir padės įrengti naujus teniso kortus! Kreipkitės į savo srities profesionalus ir lauko teniso kortų įrengimas nesukels jokių rūpesčių!

.

.

Užsakymo Nr. 211123

Rašyti komentarą