Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Dziudo: šilutiškiai Skuode skynė laurus

Publikuota: 2011 gegužės 30 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai Skuodo tarptautinio dziudo turnyro prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Šilutiškiai Skuodo tarptautinio dziudo turnyro prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Tarptautiniame dziudo turnyre Skuode jaunieji šilutiškiai imtynininkai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo du aukso ir tris bronzos medalius.

Turnyro čempionais tapo Ernestas Sagalec (svorio grupė iki 32 kg) ir Justas Pauparis (iki 46 kg).

Edvardas Sagalec (iki 35 kg), Rokas Paulikas (iki 73 kg) ir Artūras Kudrešovas (iki 81 kg) laimėjo bronzos medalius.

Šilutės sporto mokyklai turnyre atstovavo iš viso 7 imtynininkai. Pasak jų trenerio R. Lukošiaus, šis turnyras buvo geras jėgų patikrinimas prieš ateinantį savaitgalį Šiauliuose įvyksiantį moksleivių dziudo čempionatą.