Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Rugsėjį prie sienos su Rusija laikinai neveiks penki kontrolės punktai

Publikuota: 2021 rugpjūčio 24 Kategorija: Pasienyje, Teisėtvarka

www.pasienis.lt nuotr.www.pasienis.lt nuotr.

Dėl Kaliningrado srityje planuojamų vykdyti elektros tinklų priežiūros darbų bus laikinai sustabdytas eismas penkiuose kontrolės punktuose pasienyje su Lietuva. Tokius darbus Rusija atlieka kasmet rugsėjo mėnesiais.

Transporto priemonių ir asmenų vykimo ribojimai dėl planinio elektros įrenginių aptarnavimo bus taikomi skirtingomis 2021 metų rugsėjo dienomis, bet visais atvejais galios nuo 10 iki 14 val. Lietuvos laiku.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) duomenimis, Lietuvos ir Rusijos pasienyje veikiančiame Kybartų – Černyševskojė kontrolės punkte eismas dėl elektros tinklų priežiūros darbų bus stabdomas rugsėjo 13 d. nuo 10 iki 14 val.

Tokiomis pat valandomis rugsėjo 14 d. laikinai neveiks pasienio kontrolės punktas Rambynas – Dubki, rugsėjo 16 d. – Ramoniškiai – Pogranyčnyj.

Rugsėjo 17 d. keturias valandas žmonių ir transporto priemonių patikrinimai nebus vykdomi Panemunės – Sovetsko kontrolės punkte, o rugsėjo 22 d. – punkte Nida – Morskojė.

VSAT primena, kad dėl ekstremalios situacijos, susijusios su COVID-19 pandemija, šiuo metu neveikia trys iš minėtų penkių kontrolės punktų: Ramoniškiai – Pogranyčnyj, Rambynas – Dubki ir Nida – Morskojė.

Kaliningrado srityje esančiuose punktuose tokie techniniai elektros tinklų ir linijų priežiūros darbai yra atliekami kasmet.

VSAT rekomenduoja vykstantiems į Kaliningrado sritį ar iš jos asmenims iš anksto planuoti kelionių laiką ir, esant būtinybei, rinktis kitus maršrutus.

www.pasienis.lt inf.

Rašyti komentarą