Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Anei tikras, anei mūsų…

Publikuota: 2021 balandžio 19 Kategorija: Nuo'monės

Iš‘spaudos.

Buvo „tikras“.
Paskui – „mūsų“.
Pasirodo, nelabai…

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Prieš šešerius metus Lietuvoje įvesti tiesioginiai merų rinkimai prieštarauja Konstitucijai, pirmadienį paskelbė Konstitucinis Teismas.

Daugiau – https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1389738/konstitucinis-teismas-tiesioginiai-meru-rinkimai-priestarauja-konstitucijai-bet-ju-kadencija-reikia-baigti.

Saugokite savo (ir mano) sveikatą.

Kaip visada…
Orestas

4 skaitytojų komentarai
O jeigu rimtai, 2021 balandžio 19d., 12:135.20.106.18
tai turetu buti ne tik mero tiesioginiai rinkimai, bet ir seniunu. Kas is to,kad isrinkti tarybos nariai pasiskirdavo mera- rinkimus lygtai i taryba laimi vieni,po to prasideda koaliciju cirkas ir stai meru tapdavo zmogus,uz kuri nieks net nebutu balsaves. Sita cirka mes Siluteje turejome daug daug metu,juokesi tuomet is musu visa Lietuva.Neduok Dieve dar karta patirti sita geda. Kas tik Siluteje nespejo pabuti merais,adm direktoriais,vicemerais ir tt. Cirku cirkas…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 4

Atsakyti

Besisaipant is tikro mero, 2021 balandžio 19d., 12:385.20.106.18
vertetu susimastyti kokioje salyje mes cia gyvename. Stai LT merai ,neapsikente nesamoniu,pareiske tam tikras pretenzijas vyriausybei del verslo ribojimo,del judejimo apribojimu,del melagingu susirgusiuju ir mirusiuju statistikos duomenu. Pareiske ir va prasau,netrukus sulauke “atsakymo”- tylekit,bo visi esate neteisetai liaudies isrinkti. Manau,taip galima daeiti iki to,kad neteisetai isrinkome seima,prezidenta ir galbut neteisetai esame NATO,ir isvis ar teisetai isstojome is ruskio glebio. Na,jeigu sita kose verda konservai, tai linkiu jiems skradziai prasmegti. Merai kaip merai,bet ar jus suvokiate koks tai yra kenkimas valstybes ivaizdziui, koks tai yra valstybes nuvertinimas jaunosios kartos akyse. Galbut reikia naujo konstitucinio teismo.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 7

Atsakyti

Anal- itikas 2021 balandžio 19d., 18:3178.62.27.35

Seimo ri nkimais Lietuvoje suabejojo estai ir išreiškė savo nuomonę apie giluminę valstybę. Jeigu rimtai, tai tie kurie balsavo prieš konservatorius dėl rinkimų suktybių faktiškai konservatoriams padėjo išrinkti ne vieną seimo narį.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 3

Atsakyti

Volodia 2021 balandžio 19d., 17:4086.100.2.94
Lietuvos ištojimas iš SSRS irgi neteisėtas!

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą