Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vis dar svarstote, ar verta investuoti į pakeltas lysves? Taip, jei…

Publikuota: 2021 kovo 29 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Skiriantieji daug dėmesio, laiko bei energijos augalininkystei šiandien gali rinktis iš daugybės įvairių sprendimų. Vienas jų yra ir pakeltos lysvės. Jei ir jūs vis dar svarstote, ar verta investuoti į šį sprendimą, siūlome jums susipažinti su tam tikrais teiginiais ir atsakymą surasti bus kur kas lengviau. Tad į pakeltas lysves iš tiesų verta investuoti, jei…

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Mėgstate ilgaamžes investicijas

Netrūksta žmonių, kurie sako, kad nėra nieko geriau nei ilgaamžės investicijos – pirkiniai, kurie sėkmingai bei patikimai tarnauja daug metų. Belieka tik pridurti, kad pakeliamų lysvių konstrukcijos yra labai stabilios, tvirtos bei pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl itin patikimai tarnaus ne vieną sezoną.

Norite išvengti žemių mindžiojimo

Auginant įvairius augalus paprastose lysvėse, dažnu atveju nepavyksta išvengti žemių mindžiojimo, o tai sukelia papildomų nepatogumų. Belieka tik priminti, kad nusprendus augalus auginti pakeliamose lysvėse, jūs išvengsite būtinybės mindžioti dirvožemį.

Pageidaujate daugiau komforto

Jei norite, kad auginimo procesas būtų komfortiškesnis, tokiu atveju taip pat verta investuoti į pakeliamas lysves. Verta pabrėžti, kad jose augančius augalus bus itin paprasta apžiūrėti, pasiekti, be to, jose užaugusios daržovės ar uogos bus švarios.

Siekiate estetiško vaizdo

Pakeliamos lysvės yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, kai norisi itin estetiško vaizdo. Taip, būtent toks jis gali būti ir tuo atveju, kai kalbame apie jūsų sode ar darže augančius augalus. Konstrukcijos yra patrauklaus dizaino bei pagamintos ne tik iš kokybiškų, bet ir iš puikiai atrodančių medžiagų. Tad galite būti tikri – pakeliamos lysvės papuoš jūsų sodą ar daržą ir leis jums įsitikinti, kad augalininkystė yra ne tik naudinga, bet ir gali būti itin estetiška.

Mėgstate sprendimus, kurie nereikalauja daug priežiūros

Būtent tai ir galioja pakeliamoms lysvėms – jų priežiūra tikrai nereikalaus daug dėmesio, o atnaujinimo darbai taip pat nebus reikalingi.

Taigi, apibendrinant galima daryti išvadą, kad į pakeliamas lysves turėtumėte investuoti ypač įvairiais atvejais: jei tik norite, kad augalininkystė virstų patogesniu bei estetiškesniu procesu, jei mėgstate ilgaamžes investicijas, o taip pat ir tuo atveju, jei norite išvengti dirvožemio mindžiojimo.

.

.

Užsakymo Nr. 210329

1 skaitytojų komentaras
Jurgita 2021 kovo 30d., 18:3283.179.104.18

Du metus jas turiu, bet tikro daržo jos neatstos. Žaidimas, greitai išdžiūsta žemė, perkaista šaknys.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą