Dziudo: Artūras Kudrešovas – Lietuvos čempionas

Publikuota: 2021 kovo 21 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

A. Kudrešovas (dešinėje) iškovojo Lietuvos čempiono titulą, o E. Sagalec - bronzos medalį. (R. Lukošiaus nuotr.)A. Kudrešovas (dešinėje) iškovojo Lietuvos čempiono titulą, o E. Sagalec - bronzos medalį. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį Kėdainiuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionate Šilutės klubo „Kumikata“ atstovai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo dvi prizines vietas.

Geriausiai sekėsi Artūrui Kudrešovui, kuris iškovojo čempiono titulą svorio kategorijoje +100 kg. Jam taip pat suteiktas dziudo meistro vardas ir juodas diržas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Edvardas Sagalec užėmė trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 81 kg, o Dominykas Šatkus (iki 66 kg) liko penktas.

Čempionate dalyvavo 139 sportininkai iš įvairių Lietuvos miestų. Klubui „Kumikata“ atstovavo 8 dziudo kovotojai.