Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Laimės receptas

Publikuota: 2021 kovo 19 Kategorija: Nuo'monės

Pamario žemės kronikos motyvais.

Kam įdomu, spauskite „Skaityti toliau“.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kažkaip taip

Maždaug taip

Valdžiai – projektas.
Projektuotojams – pinigai.
Paveldo sergėtojams – išsaugotas senamiesčio veidas.
Ir visi laimingi.
Išskyrus žiedų gerbėjus.
Tie tai liktų it musę kandę.
Tačiau laimingų būtų daugiau.
Ar krašte, kur ne tik vanduo kuria gyvenimą, gali būti geriau?

Nesirkite ir jūs.

Kaip visada…
Orestas

12 skaitytojų komentarų
Blogio nuojauta gadina nuotaiką. 2021 kovo 19d., 15:265.20.106.18

Na ir ko tu cia dziaugies? Dievas megsta juoda jumora. Gal tau pasiseks ir ka nors is tavo artimuju nukals ant kazkurios is tu dvieju pereju prie tos sankryzos. O gal pats ivairuosi i pastata .. Taip ten buvo ne karta,ne du ,ir netgi ne tris. Galima juk pakelti policijos suvestines- dosniai krauju ir asaromis apslastyta sankryza. O del Pozingio… Jeigu parasyciau ka dabar apie ji galvoju,tai policija konfiskuotu mano kompiuteri …

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 14

Atsakyti

Anal- itikas 2021 kovo 19d., 18:3478.62.27.35
Atsižvelgiant į tamstos pretenzijas derėtų statyti požemines perėjas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 6

Atsakyti

As 2021 kovo 19d., 16:1988.118.123.247
Valio!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 5

Atsakyti

Blogio nuojauta gadina nuotaiką. 2021 kovo 19d., 18:425.20.106.18

Sekantis etapas: surinkti 300 parasu ir isjungti sviesofora miesto centre. Prie vokiecio tokiu mirksinciu lempu nebuvo. Juolab silutiskiai garbes zodis vaziuoja letai,ant tos sankryzos garbes zodis avariju nera buve ir isvis darom ka norim,nes Silutes valdzia eisma mieste reguliuoja pagal prabalsavima peticija.lt.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 16

Atsakyti

Ar myli Silutes valdzia ? 2021 kovo 19d., 18:4990.131.44.194

Myliu- spausk zalią.
Nemyliu- spausk raudoną.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 19

Atsakyti

s 2021 kovo 20d., 06:1478.57.219.126
Atrodo rastas kompromisas, bet kaitaliojant sąvokas galima iškraipyti realybę iki marazmo. Tai pasakojimai apie krūvas lavonų, tai apie šviesaforo išjungimą ir t.t. Turim tik gana stebuklingai išlikusią gatvės dalį ir tik truputį apribojus eismą galime tai išsaugoti. Turėjom raudonųjų griovikų, gal pavyks sustabdyti valstietiškuosius?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 6

Atsakyti

Blogio nuojauta gadina nuotaiką. 2021 kovo 20d., 08:565.20.106.18

Jus esate paprasciausi cinikai. Griuvantis medis centrineje gatveje uzmusa zmogu – nieko tokio del vieno kito zmogaus. Pavojingoje sankryzoje vyksta nelaimes ir aplamai vargsta vairuotojai – nieko tokio ,nes svarbiau “aütentiskumas”. Zmonems kelias patvinsta – svarbiau medziai supuve pakeleje. Kas tai,jeigu ne cinizmas ? Ar tarybos nare ne cinike,kai po vos ne ka tik prie tos nelemtos sankryzos nuo pesciuju perejos nuplovus uzmustos moters krauja, imasi soc tinkluose raginti balsuoti pries ziedo projekta ? Jus atseit ginate istorines vakarietiskas vertybes.Ne,mieli ponai ir ponios,jus tiesiog demonstruojate prorusiska nepagarba zmogui, visiska empatijos neturejima, visiska nesuvokima,kad siuolaikines vakarietiskos vertybes tuom zymios,kad pirmiausia orientuotos i zmogu.Ne i medi, ne i kruma ar senobini autentiskuma,bet pirmiausia i zmogu.O po to i visa kita.Po to gal net i nendrine meldinuke. Nors ka noreti is provincialiu silutiskiu ir tarybos kaimieciu,kai net Vilniuje sedi cinikai. Todel man ir stovi pries akis tokia vaizdine fikcija : vienoje gatves puseje guli ant automobilio uzvirtes medis,asaroja jo savininkas,o kitoje gatves puseje medi apasikabinusi stovi pedagoge ir klykia “isgelbekime pavelda ! “.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 15

Atsakyti

Anal- itikas 2021 kovo 20d., 11:1678.62.27.35
Tai tie patys raudonieji tik visi konspiratyviai pavadinimus pakeitę. Jie niekur nedingę.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 2

Atsakyti

Nesu agronomas 2021 kovo 20d., 09:2990.131.35.205
Miestas be vizijos, o pasiekimai skaičiuojami įsisavinimais. Prieš automobilius nelaimės niekas. Kiemuos netilpo mašinos, padvigubino aikšteles, tai visi po antrą mašiną nusipirko. Reikia daryti viską, kad kuo mažiau važinėtų žmonės mašinom. Pasaulinė patirtis yra atidirbus sistemą. Pirmam etape turi būti įrengti parkingai atvykstantiems, o visoj Lietuvininkų g. turi būti stovėjimas mokomas, vėliau ir tos aikštelės bei gyvenamųjų namų kvartalų aikštelės antram šeimos automobiliui apmokestinamos. Reikia daryti viską, kad kuo mažiau būtų mašinų mieste, o darant patogias sankryžas jų centre tik daugės ir daugės, ir galo nebus. Kaip parašiau tai tikrai nutiks, čia tik laiko klausimas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 6

Atsakyti

Anal- itikas 2021 kovo 20d., 17:1478.62.27.35
Gera idėja, tiems kad gyvena mieste išvis drausti registruoti automobilius, arba uždėti mėnesinę 100 Eur rinkliavą, nes iš vieno miesto galo nueiti į kitą, pakanka 15-20 minučių pėsčiomis, kam toliau galima dviračiu, o tai sveikatos požiūriu yra labai sveika.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 4

Atsakyti

s 2021 kovo 20d., 15:4378.57.219.126
Nu taip, kur ta pavojinga sankryža, net uždarius Jankaus gatvelę beveik nieko nesikeistų. Iš kur jūs čia atvažiavot, kad tiesiog mindot autentiką, “pažanguoliai”, ašarojantys auto savininkai, demagogijos virtuozai

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 4

Atsakyti

Blogio nuojauta gadina nuotaiką. 2021 kovo 20d., 17:255.20.106.18
Tiem, kurie stebuklingai nieko nezino, nepamena ir negirdi. Primenu, kad net tarybiniais laikais si sankryza buvo laikoma kaip itin pavojinga ir del tos priezasties buvo net atitverta tvoromis. Tai dabar jus palyginkite,koks eismas buvo tuomet ir koks yra dabar. Kiek dabar pravaziuoja atomobiliu daugiau, 10x, 100x …kiek ? Tegu zaliasis is video nuomos pasako kiek dabar jis is savo video nuomos patalpu mato po savo langais avariniu situaciju pesciuju perejoje ir reikia kazka daryti su priletinimu ar ne ? Reikia. O kaip priletinti ? Va ziedas ir priletintu, bei palengvintu ivaziavima i sankryza nuo teismo,Pesciuju perejos taptu N kartu saugesnes. Ir kodel tas ziedas butinai turi jusu manymu sudarkyti vaizda ? Ziedas ziedui nelygu- jis gali net papuosti senamiesti,priklausoimai nuo to koks jis butu padarytas. Kazkodel vazinejant po Olandija ar Danija,man nei kart i galva neatejo mintis,kad o kaip bjauru tie ju ziedai senamiesciuos ,galetu cia buti kokia lieva sankryza su nesaugiomis pestiesiems ir dviratininkams perejomis. Ir nepradekite aiskinti kad tuos ziedus jie pasidare dar tuomet kai vazinejo arkliais. Cia as matau visai kita dalyka.Cia kaip buvusi direktorsa vaiksciojo po Silute rypaudama “oi kaip jie sugadino Sojaus dvaro parka prie kulturkes”. Aciu Dievui kad taip “sugadino”,tegu “gadina” viska ir toliau- pasirasysiu visada UZ. Iseikite ir paklauskite zmoniu ar jie dabar myli Sojaus parka su tais naujais takeliais ir suoliukais ar ne. O kiek buvo skundu,kiek trukdymu. Vienas dalykas yra tikrai blogas Silutes savivaldybeje – komunikacija su miestelenais. Kuola jiems rasau uz tai. Nemoketi pristatyti savo geru projektu yra tam tikras liurbiskumas.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 13 Thumb down 13

Atsakyti

Rašyti komentarą