Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kaip rengtis dirbant iš namų?

Publikuota: 2020 lapkričio 16 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Pastaraisiais metais darbas iš namų tapo gerokai populiaresniu, o kartais – net ir neišvengiamu reiškiniu, padedančiu apsisaugoti nuo pasaulyje siaučiančių virusų. Visgi, net ir atliekant darbus nuotoliniu būdu, neretai pagalvojame apie savo įvaizdį. Šiuo klausimu ekspertai stoja į dvi barikadų puses: vieni teigia, jog svarbiausia išsaugoti komfortą, tuo tarpu kitiems atrodo, kad nuo rūbų priklauso mūsų produktyvumas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šį kartą panagrinėsime abi šias nuomones ir pateiksime idėjų, kaip atrodyti dirbant namuose.

Kasdieniškos aprangos privalumai

Praktiškai nė vienam darbdaviui nebus svarbu, kaip Jūs esate apsirengę namuose – svarbiausia, kad visi darbai būtų padaryti laiku. Būtent dėl to bent kelias dienas per savaitę patartina apsirengti jaukiais, komfortiškais rūbais: tokia praktika gali būti naudinga mūsų psichinei sveikatai. Ypač tuomet, kai gyvename tokiais neramiais ir neįprastais laikais. Tad jeigu Jūsų nelaukia darbinis vaizdo skambutis, galite leisti sau šiek tiek atsipalaiduoti.

Dar vienas kasdieniškos aprangos privalumas yra laiko taupymas – tokiai minčiai ypač pritartų daugelis moterų. Juk dirbant iš namų, nebereikia gaišti laiko dažantis, derinant avalynę ir visas kitas stiliaus detales. Jų praktiškai iš viso galima atsisakyti. Tai reiškia, kad neskirdami daug dėmesio savo išvaizdai, sutaupytą laiką galime paskirti šeimai ar mėgstamiems laisvalaikio užsiėmimams.

Kodėl dirbant iš namų verta daugiau dėmesio skirti savo aprangai?

Nors kasdienė apranga turi solidžių privalumų, teigiama, kad šiek tiek formalesni rūbai namuose ženkliai prisideda prie mūsų produktyvumo. Iš esmės apsirengimas darbui yra ne tik būdas išreikšti save – tai tam tikra kasdienės rutinos dalis. Laikydamiesi jos, mes išlaikome kontrolės jausmą – jei tam tikri dalykai pasikeičia, padidėja stresas, o kartais netgi atsiranda nerimas. Be to, ieškodami, ką apsirengti ir ruošdamiesi darbui daugiau pajudame, taigi greičiau prabundame ir tampame energingesni – tai neabejotinai prisideda ir prie darbinių rezultatų.

Tikriausiai esate pastebėję, kad kartais mūsų apranga turi įtakos ir mūsų elgesiui. Jeigu pasirinksite šiek tiek formalesnius rūbus, tikėtina, kad net ir namuose nenorėsite tinginiauti ant sofos – priešingai, kils noras greičiau atlikti visus darbus ir persirengti patogiais sportiniais drabužiais. Taip pat nereikės panikuoti tais atvejais, kai vadovai ar kolegos nustebins Jus netikėtu vaizdo skambučiu – tokiam scenarijui Jūs jau būsite pasiruošę.

Populiariausios rūbų idėjos

Kone pats populiariausias sprendimas, leidžiantis suderinti ir jaukumą, ir produktyvumą, yra pasirinkti kuo patogesnes (kad ir kasdienes) kelnes ir daugiau dėmesio skirti viršutiniams rūbams. Tuomet per vaizdo skambučius atrodysite nepriekaištingai, tačiau jų metu Jus lydės ir maksimalus komforto jausmas. Kokius viršutinius rūbus rinksitės, priklauso tik nuo Jūsų pačių: tai gali būti stilingi megztiniai moterims ir vyrams, žavingos palaidinės ar netgi pakankamai klasikiniai marškiniai. Atsižvelgę į savo nuotaiką ir namuose vyraujančią temperatūrą, nesunkiai priimsite sprendimą. Nors gali skambėti pakankamai keistai, tačiau nuotaika iš tiesų turi turėti įtakos Jūsų rūbų pasirinkimui – jei esate nenusiteikę pasipuošti, drąsiai visą dieną galite praleisti su kasdieniška apranga.

Kalbant apie kelnes, daugiausiai dėmesio susilaukia sportinio tipo modeliai. Jie nevaržo judesių ir leidžia jaustis itin patogiai. Tačiau jeigu norėsite formalų įvaizdį sukurti nuo galvos iki kojų, šiuo klausimu taip pat nereikėtų persistengti – jei dėvėsite savo mėgstamus džinsus, produktyvumas dėl to nei kiek nesumažės. Apskritai, formalią aprangą reikėtų rinktis atsižvelgiant į situaciją namuose.

Jei turite augintinių ar mažų vaikų, vargu ar verta rinktis švarką ir prie kostiumo derinamas kelnes – užteks, jeigu tiesiog dėvėsite tuos rūbus, su kuriais įprastai galite išeiti iš namų.

Be to, dirbdami namuose, galite išbandyti ir naujus derinius, apie kuriuos anksčiau nedrįsdavote pagalvoti. Taip pasitikrinsite, ar su jais jaučiatės patogiai, o galbūt netgi atrasite naujų puikiai pasiteisiančių idėjų, kurias vėliau pritaikysite eidami į darbą. Platų tiek vyrams, tiek moterims skirtų drabužių pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje juos įsigysite gera kaina.

Pasirinkę vieną iš šių drabužių derinių, dirbdami iš namų atrodysite pakankamai stilingai ir tuo pačiu jausitės patogiai bei produktyviai. Jei pavyks suderinti visus šiuos niuansus, darbas iš namų nei kiek neapsunks, o įvaizdis taip pat nesukels papildomų rūpesčių.

.

.

Užsakymo Nr. 201116

Rašyti komentarą