Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Išdžiūvo dar vienas samanės upelis (video)

Publikuota: 2020 rugpjūčio 25 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Pirmadienį negyvenamoje sodyboje Akmeniškių kaime (Katyčių sen.) Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnais, nutraukė naminės degtinės gamybą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Miškingoje, gausiai apaugusioje ir vos pastebimoje negyvenamoje sodyboje pareigūnai rado ne tik didelius kiekius naminių gėrimų, bet aptiko ir vyrą, gim. 1970 m., įnirtingai besidarbuojantį prie velnio lašų gamybos aparato. Vėliau paaiškėjo, kad vyras yra policijai žinomas Šilutės gyventojas.

Atlikus kratą sodyboje, buvo rastas aparatas, skirtas namų gamybos stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, 410 litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų ir 1 200 litrų raugo. Vyrui pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d., ir 201 str. 2 d.

Tęsiant ikiteisminio tyrimo veiksmus, tą pačią dieną Buikiškės k. buvo atlikta dar viena krata pas vyrą, gim. 1966 m., per kurią rasta suktinė su augalinės kilmės narkotinėmis medžiagoms. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d.

Tauragės AVPK inf.

Rašyti komentarą