Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kaip išsirinkti idealią moterišką striukę šaltajam metų laikui?

Publikuota: 2020 rugpjūčio 31 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Kiekvienas metų laikas yra labai savotiškas. Pavasarį bundanti gamta skatina kelnes, keisti sijonais arba suknelėmis, vasarą reikia ieškoti būdų, kaip nežliaugti nuo prakaito, na, o vėlyvą rudenį ir žiemą viskas sukasi aplink striukes ir paltus. Būtent striukėms norėtume skirti savo dėmesį šį kartą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Rasti tinkamą striukę nėra lengva, mat šis drabužis turi atitikti labai daug kriterijų. Ypač, kai gyvename Lietuvoje, kur orai nenuspėjami ir šaltuoju metų laiku – bjauroki, tenka atsižvelgti į kone 10 kriterijų prieš tai, kol bus priimamas sprendimas. Tačiau tam, kad nereikėtų vargti su begaline pasirinkimų gausa, štai jums patarimai, kaip rasti sau idealią striukę šaltajam metų laikui.

Ieškokite anksčiau nei ima spausti šaltis (galbūt net vasarą)

Taip sutaupysite tikrai nemažai pinigų, turėsite didesnį pasirinkimą bei didesnius šansus rasti savo svajonių striukę. Visada patogu pirkti yra ir internetu. Moteriškos striukės varle.lt ar kitose internetinėse parduotuvėse būna parduodamos ištisus metus, todėl nebūtina laukti tol, kol nauja kolekcija atsiras fizinėse vitrinose ar ant manekenų. Perkate tada, kai pamatote nuolaidą arba tada, kai ima reikėti. Atsiradus naujai kolekcijai gal ir gausite šviežiausią mados klyksmą atitinkančią striukę, bet galite permokėti, o tai nėra jums naudinga.

Kokybė > lūkesčiai dėl kainos

Kalbant apie permokėjimą, nereikėtų leistis ir į kraštutinumus. Sutaupyti yra smagu, bet perkant striukę turėkite omenyje, jog žaisite ne tik su įvaizdžiu, bet ir su sveikata, komfortu. Striukė turėtų būti patogi. Iškirpčių ji neturės ir figūrą, vargu ar pabrėš, tačiau bus puikus rūbas, su kuriuo nesunkiai atrodysite moteriškai, gražiai ir jausitės patogiai.

Nagrinėkite striukės sudėtį. Reklama gali būti apgaulinga, tad visada skaitykite etiketę. Pamušalo medžiaga yra labai svarbi, mat būtent ji neleidžia šaltukui kąsti jūsų rankų ar kūno. Vertinkite vilną ar kitas, natūralias medžiagas.

Nusivilti iš karto po pirkimo yra natūralu

Kai perkama striukė, moteris dažnai užklumpa popirkiminis liūdesys. Tai reiškia, kad matuojantis ir perkant striukę viskas atrodo puiku ir šaunu, bet praėjus trupučiui laiko ir užsidėjus ją namuose pirmą kartą, viskas apsiverčia aukštyn kojom. Dabar striukė gali storinti, spalva nebeatrodo tokia graži ir viskas, tarsi slysta iš po kojų. Nenustebkite dėl šios savo savijautos ir būkite jai pasiruošę. Atsispirkite norui grąžinti arba nukišti tokią striukę giliai į spintą. Patikėkite – tai, ką matėte parduotuvėje nebuvo atsitiktinumas. Per porą valandų niekas taip smarkiai nepasikeitė ir striukė vis dar tinka.

Ar patogu su ja, kai po apačia daugiau sluoksnių nei įprasta?

Dauguma žmonių turi dvi arba net tris striukes, įvairaus šaltumo orams. Yra striukė lengvam šalčiui, yra striukė, temperatūroms vos žemesnėms nei 0 laipsnių Celsijaus ir tada yra paltas arba striukė žiauriam šalčiui. Rizika perkant pastarąjį drabužį yra tokia, kad jo gali iš vis nereikėti, o, jeigu turite tik tokią – tikėtina, jog perdėtai prakaituosite ir jausite diskomfortą. Todėl dauguma stilistų pataria nepirkti pernelyg šiltų striukių ir geriau vilktis daugiau apatinių sluoksnių, jeigu yra šalta. Tačiau tam reikėtų žinoti ar striukė yra tam tinkama. Pasistenkite tai išbandyti prieš nuplėšdami etiketes…

Kišenės? Kapišonas? Praktiškumas?

Praktiškumas irgi svarbus. Kai kada reikia įsidėti pirštines, kepurę, autobuso bilietėlį, šaliką, įsimesti monetą ar kitą svarbų daikčiuką. Dėl šios priežasties žiemą kišenės yra itin svarbios. Kapišonas/gobtuvas apsaugos jūsų plaukus nuo sniego, lietaus ar net skaudžios krušos. Jis taip pat visada gelbėja nuo vėjo, jeigu nemėgstate dėtis kepurės. Kabliukas, už kurio striukę pakabinsite irgi svarbus.

.

.

Užsakymo Nr. 200821

Rašyti komentarą