Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Minijos upėje pričiuptas neblaivus laivo kapitonas

Publikuota: 2020 birželio 22 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Penktadienį Šilutės rajono policijos komisariato ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Vileikių pasienio užkardos pareigūnai kartu vykdė prevencinę priemonę vandens telkiniuose – Nemuno, Skirvytės, Pakalnės, Minijos ir Šyšos upėse.

Pareigūnai užtikrino viešąją tvarką, kontroliavo, kad būtų laikomasi laivybos taisyklių, ypatingą dėmesį skyrė laivavedžių blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir teisės valdyti vidaus vandenų transporto priemonės asmenų kontrolę.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Minijos upėje, tikrinant plaukiojančius laivus, vieno laivo kapitonas, gim. 1949 m., buvo neblaivus (0,81 prom.), todėl pareigūnams teko jį nušalinti nuo laivo vairavimo. Jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas. Neblaivų kapitoną pakeitė iškviestas kitas laivavedys.

Tikrintis blaivumą teko dar vienam laivavedžiui. Tačiau pastarasis „įpūtė“ mažiau už leistiną normą, todėl jam buvo leista toliau vairuoti laivą.

Policijos pareigūnai ir toliau vykdys panašias prevencines priemones bei užtikrins viešąją tvarką prie vandens telkinių. Laikykitės taisyklių, saugokite save ir kitus.

Parengta pagal Tauragės AVPK inf.

1 skaitytojų komentaras
Aa 2020 birželio 26d., 05:2084.15.191.27
Viena syki į metus patikrino :D o kas darosi kiekvieną šilta diena kiek ne teisių plaukioja po Nemuną :) o kiek ir ikalusiu ar ne laikas griežčiau į tai žiūrėti nes šiuo metu kas nori tas plaukioja, o tuo labiau neturintys tam teisių ir už vartoja alkoholio :)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą