Šilutiškiai dziudoistai Latvijoje rodė lygį

Publikuota: 2011 balandžio 18 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai Latvijos turnyro prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)Šilutiškiai Latvijos turnyro prizininkai. (Rimvydo Lukošiaus nuotr.)

Balandžio 16 d. Saldus mieste, Latvijoje, įvykusiame tarptautiniame dziudo turnyre šilutiškiai imtynininkai iškovojo 3 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalį.

Čempiono titulus pelnė Mantas Juknius (svorio kat. iki 38 kg), Tauras Kuskys (42 kg) ir Arnas Šikšnius (50 kg). Antrąsias vietas užėmė Edvardas Sagalec (32 kg) ir Paulius Jatautas (absoliuti kategorija). Trečias šioje kategorijoje liko Šarūnas Dulkys.

Gana gerai savo svorio kategorijose pasirodė Domantas Kairaitis ir Ernestas Araminas, – jiems nedaug pritrūko iki medalių.

Visi prizininkai ir nugalėtojai buvo apdovanoti specialiais rėmėjų prizais.

Turnyras vyko naujame sporto komplekse, jame dalyvavo apie 400 sportininkų iš aplinkinių šalių ir miestų. Šilutei atstovavo 14 imtynininkų.

Pasak šilutiškių dziudoistų trenerio Rimvydo Lukošiaus, jam labai didelį įspūdį padarė rėmėjų ir vietos valdžios dėmesys sportuojančiam jaunimui, – mūsiškiams yra ko pasimokyti.