Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Dziudo Kalėdos: apdovanojimų lietus tęsiasi

Publikuota: 2019 gruodžio 22 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai, turnyro Plungėje prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)Šilutiškiai, turnyro Plungėje prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį Plungėje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre šilutiškiai iškovojo 9 prizines vietas.

Geriausiai sekėsi Pijui Jogminui. Jis tapo turnyro nugalėtoju savo svorio kategorijoje.
Juozas Leškys užėmė antrąja vietą, o Uosis Knapkis, Domas Plikšnys, Emilis Kovyrcovas, Ignas Štrapėla, Saimonas Vytuvis, Dominykas Skersis ir Gabrielė Paleckytė, kuri varžėsi mergaičių grupėje, pelnė turnyro bronzą.