Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Dziudo: bronzinis šeštadienis

Publikuota: 2019 lapkričio 24 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

J. Leškys, tarptautinio dziudo turnyro prizininkas. (R. Lukošiaus nuotr.)J. Leškys, tarptautinio dziudo turnyro prizininkas. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šilutės dziudo klubo auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) lapkričio 23 dieną vykusiuose turnyruose iškovojo 2 bronzos medalius.

Panevėžyje tądien vyko tarptautinis dziudo turnyras, skirtas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti, kuriame dalyvavo sportininkai iš Baltarusijos, Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

E. sagalec, Latvijos atvirojo čempionato prizininkas.

E. Sagalec, Latvijos atvirojo čempionato prizininkas.

Turnyro dalyviams buvo sutekta galimybė ne tik pasigalynėti ant imtynių kilimo, bet ir palaikyti rankose tikrus Lietuvos karių ginklus, sudalyvauti kariškių surengtose estafetėse, pabendrauti su jais ir paragauti kareiviškos košės.

Kovose ant tatamio iš šilutiškių geriausiai sekėsi Juozui Leškiui. Jis po atkaklios kovos iškovojo turnyro bronzą.

Per žingsnį nuo apdovanojimo liko Jonas Gindvilas, kuris kovoje dėl trečios vietos nusileido dziudoistui iš Kėdainių ir liko penktas.

Kitiems šilutiškiams sekėsi dar prasčiau.

Tuo pat metu Latvijos sostinėje Rygoje vyko Latvijos atvirasis dziudo čempionatas. Ten trečiąją vietą (svorio kategorijoje iki 73 kg) iškovojo Ernestas Sagalec, šiuo metu studijuojantis sporto universitete.