Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Prieinami finansavimo būdai verslui pradėti

Publikuota: 2019 spalio 29 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Šiandieniniam verslui reikalingi modernūs ir lankstūs skolinimosi būdai. Greitėjanti verslo kova ir nuolatinis konkuravimas neleidžia nė sekundei atsipūsti ir verčia ieškoti būdų plėstis ir efektyvinti darbą, kad būtų galima išlikti viršūnėje.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Rizikos kapitalo fondai

Tai viena iš alternatyvių priemonių gauti verslo finansavimą tiems, kurie nori turėti tarptautinį bei itin greit besivystantį verslą. Rizikos kapitalo fondams reikia perspektyvių ir turinčių galimybes greitai išplisti verslų, kurie generuotų nemažas pajamas. Deja, šio tipo finansavimo nepavyks gauti greit, nes reikia paruošti daug detalių, o tai gali užtrukti nuo keleto mėnesių iki kelių metų. Tačiau čia finansavimas prasideda nuo keleto dešimčių ir gali išaugti net iki šimtų milijonų.

Kredito unijos

Kredito unijos veikia panašiai kaip bankai, tačiau čia galima praeiti visus formalumus kiek greičiau ir galbūt net geresnėmis sąlygomis. Visgi formalumai išlieka tokie patys kaip banke – skolinamos sumos prasideda nuo 20000 € ir išsimokėjimo terminas yra ganėtinai ilgas, be to, keliami aukšti rizikos reikalavimai.

Verslo paskolų bendrovės

Verslo paskolų bendrovės yra labai puiki alternatyva verslui pradėti. Čia greita paskola nustebins net ir mažiausiai tuo tikintį. Vis gi palūkanos ir kiti įkainiai atsieis daugiau nei bankuose ar unijose. Ypač jaunam verslui yra atskira šio tipo atšaka, dar žinoma kaip sutelktinio finansavimo platformos, todėl ten galima gauti paskolą ankstesnėmis sąlygomis.

Mikro paskolų bendrovės

Turbūt labiausiai prieinama finansavimo priemonė startuojančiam ar dar visai neseniai įkurtam verslui. Šios bendrovės teikia paskolas iki 10000 € bei labai lanksčiai žiūri į galimą riziką. Vietoj to, kad koncentruotųsi į verslo rizikingumą, mikro paskolų bendrovės deda pastangas įsitikinti pačio verslininko patikimumu, o lėšas galima gauti vos per vieną dieną.

Pagal SME Finance

.

.

Užsakymo Nr. 191029

Rašyti komentarą