Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Dziudo: savaitgalį geriausiai sekėsi Pijui Jogminui

Publikuota: 2019 spalio 28 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai, tarptautinio turnyro prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)Šilutiškiai, tarptautinio turnyro prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)

Sekmadienį Kaune vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo penkis medalius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Geriausiai sekėsi Pijui Jogminui. Jis savo svorio kategorijoje nugalėjo visus priešininkus ir iškovojo čempiono vardą.

Mantas Sungaila ir Nojus Kungys užėmė antrąsias vietas, o Ignas Klimanskis ir Gabrielė Paleckytė pelnė turnyro bronzą.

Klubo „Kario kelias“ suorganizuotame turnyre dalyvavo per 300 sportininkų iš Rusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Treneris dėkoja auklėtinių tėveliams už palaikymą ir paramą.