Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kreivų veidrodžių karalystėje šiandien šventė

Publikuota: 2019 spalio 11 Kategorija: Nuo'monės

Pamario žemės kronikos motyvais su lyriniu nukrypimu.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Lyrinis nukrypimas

Gal gana jau mojuoti šakelėm?
Patys matot, kiek iš to gero:
Kiemas pilnas prikritusių lapų,
Ir stūgauja medžiuos vakaris.

Tarybos opozicijos pareiškimą rasite čia: Pareiškimas

Daugiau šia tema – kitą savaitę.
Galbūt.
Nes dabar už lango lyja.
Juolab kad šiandien penktadienis.
Juolab kad krašte, kur visiems taip gera gyventi, šiandien šventė: kaip praneša kolegos iš vienos konkuruojančios firmos, Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis bus įšventintas į „Auksinės krivūlės“ riterius, o kreivų veidrodžių karalystės valdovų laukia apdovanojimas už viešosios diplomatijos puoselėjimą.
Su tuo visus ir sveikinu.

Šviesaus savaitgalio.

Be pykčio,
Orestas

9 skaitytojų komentarai
Šilutiškiai, 2019 spalio 12d., 10:1290.131.37.242
bukite budrus ir nelikite abejingi. Paziurekite ka daro opozicija, mano supratimu(mano asmenine nuomone),jie vel nori itraukti Šilutę i kovu, gincu,valdzios perversmu vaju. As niekaip nesuprantu is kur toks noras kenkti savo miestui ir rajonui.Man labai keista. Panasu kad del “sosto” jus pasiryze bet kam.Prisidengus medziu gelbejimu buvo suknistas Lietuvininku gatves projektas, buvo bandoma stabdyti parko prie pramogu centro tvarkyma, apskustos ir baseino statybos, ir tt ir tt.Na as suprantu opozicija, bet tikrai ne tokia kenkejiska,pasitelkiant interneto blogerius, moksleivius, psichiskai neigalius asmenis…Jus norite vel tokios situacijos kokia buvo dar visai nesenai, kai aplink visi rajonai tvarkosi, statosi, grazinasi, o Silute tik kovoja del vietos valdzios sostu ? As nenoriu.Ir kas cia tokie nori mus ” isgelbeti”? Gal Tamasauskiene ,kuri kazi ar labai garbingai savo kovoje gal but prisidengia net moksleiviais, nes tipo “kas cia blogo jeigu vaikai politiskai aktyvus?” O gal Endzinas, kuris rusniskiams oi oi oi kaip “padejo” budamas seime… O gal koks Kurlianskas, kuris budamas nuo Sveksnos dar nelabai suvokia apie nekaltumo prezumpcija ir viesai zmones isvadina velniais-”neisiu su velniu obuoliauti” pasake sis smaikstuolis. Suprantate, tarsi koks stalinistinis veikejas-yra itarimas-reiskia kaltas ir vsio. Taip Kurlianskai , a? Maladiec tovarišč.
Šlykstu. Nustokite jus apsimetineti sventaisiais, nes politikai nebuna be nuodemes. Visi jus ten “geri” tiek valdantieji, tiek opozicionieriai. Taciau siuo momentu darbai vyksta rajone ir man tai patinka.I visus bandancius zlugdyti darbus Siluteje, ziuri kaip i asmeninius priesus.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 13

Atsakyti

Tikrai šlykštu 2019 spalio 14d., 19:5678.62.30.115

Tikrai šlykštu skaityti, kai viskas antraip apverčiama. Iš to – atseit šilutiškio, bet, kaip matyti, pirmiausia labai suinteresuoto asmens – beatodairiško puolimo aiškėja, kad ir opozicija, ir SOS Šilutės medžiai jau darosi pavojinga jėga, trukdanti užsiimti savivale. Įsijausta kaip reikiant, plakami ir juodinami tie, kuriems dar bent kiek rūpi miestas – ne tik asmeninė gerovė. Pasirodo, tai jie didžiausi griovėjai, didžiausi niekdariai. Ir kur mes tokį toną ir žodyną jau girdėjome?! Kažkas (galima nujausti, iš kokios kompanijos) yra labai įsiutęs, kažkam užberta druskos ant žaizdos, kažkam, galimas daiktas, ėmė darytis neramu, kad numatytos įplaukos nenumatytai neišplauktų…

Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 2

Atsakyti

Viktoras 2019 spalio 13d., 18:0678.57.136.80
Tai, kad TS-LKD pasmerkti būti amžinoje opozicijoje. Lietuvos mastu tai lemia patriarchas lansbergis su partijos paveldėtoju anūku, o Šilutėje – didysis konservatorius Laužikas.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 8

Atsakyti

cvekas 2019 spalio 14d., 20:0178.62.30.115

Atsibudo dar vienas politikos žinovas… Ilgai miegota, net keletą metų, bet užtat melodija išmokta stropiai, cvekas kaltinai įkaltas.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 3

Atsakyti

Roza 2019 spalio 13d., 20:3178.57.143.67
Gerb.šilutiški, gerbiu išvardintus Jūsų priešus,jeigu ne gerb. Endzinas vargu ar dvaras būtų restauruotas,dėkoju SOS medžiams, kad miestas nepasidarė panašus į aikštę priešais savivaldybę, atrodo taip pat sugadintas bus ir šeimos skverelis, o dvaro parko man nuoširdžiai gaila,tokiomis lėšomis galėjo būti gražus istorinis parkas,dabar matau tik šviestuvus ir plyteles. Žmonių.kurie kapines norėjo paversti aktyvaus poilsio parku, niekaip negaliu gerbti. Jokių didelių darbų ši “pozicija” nenuveikė,matau primityvų pinigų plovimą ir verslininkų sėdinčių taryboje “šėrimą”. Gerbiu žmones,kurie atsižvelgia į visuomenės nuomonę ir bendrauja su žmonėmis,o ne susireikšminę negali patikėti,jog yra ir kitokia nuomonė apie jų veiklą. Kaip matot, slapyvardžiu nesidangstau,kaip Jūs.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 13 Thumb down 11

Atsakyti

As irgi Roza. 2019 spalio 14d., 06:4690.131.40.25
Besirupinant Silutes veidu, net Šojaus darzine nugriuvo…

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 8

Atsakyti

Roza 2019 spalio 14d., 11:2778.57.143.67
Sutinku,daržinė nugriuvo,man dirbant, Tačiau lėšas skirstė ir vis dar skirsto, savivaldybėje besisukantys tie patys veikėjai, kurie į mano prašymus skirti lėšas sakydavo “reikia buldozeriu nugriauti,”, o mero partietis labai piktinosi,kad dvaras gavo lėšas restauracijai. O Jūs matau labai patenkintas savimi ir viską žinote geriau už visus,kaip E.Kantas sakė” pavaldieji prilygsta beteisiams vaikams,kurie negali atskirti kas jiems naudinga ir kelia pavojų…” Dar su Jumis padiskutuočiau,jeigu prisistatytumėte,o “inkognito” neįdomu.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 6

Atsakyti

Nū jo 2019 spalio 14d., 14:155.20.106.69
Susipeškit ir Šilutėje visus projektus sustabdykit ot šaunuoliai konservatoriai ???? tikriausiai širdis suskaudo, kad jums nenubyres . Jeigu Sandra butų merė tai tada Kavesta laimėtų visus projektus ir t.t. Ar ne laikas visiems sutartį, kad tikrai Šilutei darytumėte kaska?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 8

Atsakyti

Būtent 2019 spalio 15d., 08:1578.62.30.115
Būtent! Tiksliai įvardijote – KAŽKĄ (šilutiškiai tokiu atveju dar sako BILE KĄ), dėl ko nubyrės. Ir keliate tikrai puikų klausimą: ar ne laikas visiems sutarti, kad būtų dirbama ne dėl nubyrėjimo (ar bent ne vien dėl nubyrėjimo)? Tik šis klausimas teiktinas tiems, kurie dirba KAŽKĄ ir labai susierzina, kai yra kviečiami tartis.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą