Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Ruošiatės pirkti sekciją? Štai į ką svarbu atkreipti dėmesį

Publikuota: 2019 rugsėjo 25 Kategorija: Paslaugos, Reklama, Verslas

Nors šiandien ypač populiarios komodos, svetainei skirtos lentynos bei lentynėlės, būtų sunku paneigti, kad sekcijos nėra aktualios. Priešingai, šis baldas yra labai populiarus jau ne vieną dešimtį metų ir šiandien vis dar sutinkamas kone kiekvienuose namuose. Taigi, nieko keista, kodėl visi, kurie įsirengia ar atnaujina namus, nusprendžia, kad jiems reikės sekcijos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Vis dėlto, jei vertintume šių baldų pasirinkimą, matytume, kad jis yra labai didelis. Tad kaip išsirinkti tinkamiausią? Turime kelis patarimus.

Visų pirma, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jei jums yra reikalinga nauja sekcija, tai dar tikrai nereiškia, kad turėtumėte mesti tai, ką pradėjote ir vykti į parduotuvę. Nieko panašaus, sekciją galite įsigyti ir neišeidami iš savo namų. Spauskite, jei norite sužinoti daugiau, kaip įsigyti sekciją, neišeinant iš savo namų.

Taip pat svarbu akcentuoti, kad siekiant išsirinkti tinkamiausią sekciją, reikėtų įvertinti, kiek daiktų norėsite laikyti atvirose, visiems puikiai matomose zonose, ir kiek – uždarose. Kuo daugiau turite daiktų, kuriuos norite laikyti atvirose zonose, tuo labiau reikėtų teikti pirmenybę tokiai sekcijai, kuri turi daug atvirų zonų. Kita vertus, būtina prisiminti, kad toks baldas turi ir vieną ryškų trūkumą – sudaro sąlygas dulkėms kauptis. Taigi, jei esate vienas iš tų žmonių, kuris nori kuo mažiau laiko skirti namų ruošai, vis tik turėtumėte pirkti sekciją, turinčią kuo mažiau atvirų zonų.

Stilius – taip pat ne ką mažiau svarbus. Vertėtų pirkti tokio stiliaus sekciją, koks vyrauja jūsų namuose: jei modernus, tai įsigykite modernią sekciją; jei Provanso – tai ieškokite Provanso stiliaus sekcijos ir t.t.

Renkantis sekciją, svarbu prisiminti ir tai, kad jums nebūtina susipažinti su visu esamu asortimentu – galite tiesiog suformuoti asortimentą pagal jus dominančius kriterijus. Puikiu pasirinkimu gali tapti internetinė parduotuvė Pigu.lt – galite pažymėti, kokie kriterijai jums yra labiausiai aktualūs (kaina, gamintojas ir t.t.) ir jau po kelių sekundžių išvysti tik tas sekcijas, kurios ir atitinka jūsų lūkesčius. Beje, verta pastebėti, kad ši galimybė yra ypač puiki ir tuo atveju, jei turite konkretaus dydžio biudžetą sekcijai įsigyti – teliks tik jį nurodyti ir sistema pati sugeneruos prekes, kurios patenka į jus dominančių kainų intervalą.

Spalvos – taip pat ne ką mažiau svarbios. Atminkite, kad šviesių, pastelini spalvų sekcija kurs raminančią namų aplinką.

Taigi, nors sekcijos ir sudaro šiandien labai didelį pasirinkimą, galite būti tikri: jei laikysitės šių patarimų, išsirinkti nebus sudėtinga, o rezultatas tikrai nenuvils. Na, o pabaigai – dar vienas ypač praktiškas patarimas: atminkite, kad naująjį pirkinį reikėtų statyti tokioje vietoje, kur jo negalėtų pasiekti intensyvi saulės šviesa. Dėl šios priežasties spalvos išliks ryškios.

.

Užsakymo Nr. 190924

Rašyti komentarą