Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Dėl techninių darbų Rusijos pusėje laikinai neveiks keturi kontrolės punktai

Publikuota: 2019 rugpjūčio 29 Kategorija: Pasienyje, Teisėtvarka

www.pasienis.lt nuotr.www.pasienis.lt nuotr.

Dėl Kaliningrado srityje planuojamų vykdyti elektros tinklų priežiūros darbų bus laikinai sustabdytas eismas keturiuose kontrolės punktuose pasienyje su Lietuva.

Transporto priemonių ir asmenų vykimo ribojimai dėl planinio elektros įrenginių aptarnavimo bus taikomi skirtingomis rugsėjo dienomis ir visais atvejais galios nuo 10 iki 14 val. Lietuvos laiku.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau – VSAT) duomenimis, Lietuvos ir Rusijos pasienyje veikiančiame Kybartų – Černyševskojė kontrolės punkte eismas dėl elektros tinklų priežiūros darbų bus stabdomas rugsėjo 9 d. nuo 10 iki 14 val.

Tokiomis pat valandomis rugsėjo 12 d. laikinai neveiks pasienio kontrolės punktas Ramoniškiai – Pogranyčnyj.

Rugsėjo 13 d. keturias valandas žmonių ir transporto priemonių patikrinimai nebus vykdomi Panemunės – Sovetsko kontrolės punkte, o rugsėjo 18 d. – punkte Nida – Morskojė.

Kaliningrado srityje esančiuose punktuose tokie techniniai elektros tinklų ir linijų priežiūros darbai yra atliekami kasmet.

 rekomenduoja vykstantiems į Kaliningrado sritį ar iš jos asmenims iš anksto planuoti kelionių laiką ir nevykti per minėtus kontrolės punktus tomis valandomis, kuomet laikinai bus sustabdyta jų veikla, arba rinktis kitus maršrutus.

www.pasienis.lt inf.

Rašyti komentarą