Dziudo: broliai Sagalec – Lietuvos jaunimo (U-21) čempionato nugalėtojai

Publikuota: 2019 birželio 07 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai, Nacionalinės dziudo asociacijos jaunimo (U-21) čempionato prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)Šilutiškiai, Nacionalinės dziudo asociacijos jaunimo (U-21) čempionato prizininkai. (R. Lukošiaus nuotr.)

Penktadienį Palangoje vykusiame Nacionalinės dziudo asociacijos U-21 čempionate Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo iš viso 4 prizines vietas.

Geriausiai sekėsi broliams Ernestui ir Edvardui Sagalec, kurie iškovojo čempionų vardus savo svorio kategorijose.
Rokas Sadževičius užėmė antrąją vietą, finale nusileidęs panevėžiečiui R. Šlyteriui.