Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

VE.lt: šeimų krepšinio turnyrą Švėkšnoje laimėjo Stoniai

Publikuota: 2019 kovo 22 Kategorija: Krepšinis, Sportas

Švėkšnoje vykusiame šeimų krepšinio turnyre triumfavo Stonių šeimyna iš Švėkšnos. (Organizatorių nuotr.)Švėkšnoje vykusiame šeimų krepšinio turnyre triumfavo Stonių šeimyna iš Švėkšnos. (Organizatorių nuotr.)

Nors prieš daugiau nei mėnesį netekome Klaipėdos miesto Garbės piliečio ir šeimų krepšinio turnyrų pradininko Kazimiero Budrio, tačiau jo vardo šeimų krepšinio turnyrų tradicija neužgeso – darbus tęsia K. Budrio bendražygis Algirdas Vaicekauskas. Prieš kelias dienas Švėkšnoje jis surengė emocijų kupiną šeimų krepšinio turnyrą.

Šįkart turnyras buvo skirtas atminti Švėkšnos gimnazijos mokytoją Sigitą Urmulevičių.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Finalas – vertas trilerio

Šis turnyras – atranka į 43-ąjį tarptautinį K. Budrio taurės šeimų krepšinio finalą, kuris planuojamas gegužės 24-26 dienomis Klaipėdoje.

Švėkšnoje dalyvavo 4 komandos: Bručkai (Gargždai), Jurčiai (Plungė), Budriai (Klaipėda) ir Stoniai (Švėkšna).

Turnyro pradžioje komandos tylos minute pagerbė šeimų krepšinio patriarcho Kazimiero Budrio atminimą.

Burtai lėmė, kad pirmose rungtynėse susitiko Bručkai ir Jurčiai. Rungtynes rezultatu 52:33 laimėjo labiau patyrę Bručkai.

Antrose rungtynėse Stoniai nesunkiai 57:44 nugalėjo Budrius.

Kovoje dėl trečiosios vietos Budriai rezultatu 53:41 nugalėjo Jurčius.

Finale tarp Bručkų ir Stonių virė itin įnirtinga kova. Ketvirtajame kėlinyje švėkšniškiai Stoniai susikrovė 10 taškų persvarą, bet netrukus aikštelę dėl 5 pražangų limito paliko Stonių lyderiai Paulius ir Arvydas. Tai leido Bručkams priartėti iki 2 taškų, tačiau išlyginti rezultato nebepavyko.

Nugalėtojų taurę ir kelialapį į K. Budrio taurės finalą Klaipėdoje iškovojo Stoniai. Jie pergalę šventė rezultatu 50:47.

Nugalėtojams įteiktos taurės, medaliai, specialūs prizai – marškinėliai su K. Budrio atvaizdu, DVD „Jūreivio keliai… krepšinio uoste“, šeimų turnyro kalendoriai.

Švėkšnoje – išskirtinis dėmesys

„Švėkšnos seniūno Alfonso Šepučio iniciatyva miestelyje kabojo skelbimai apie turnyrą, bėgančia eilute ant seniūnijos pastato tablo skelbė žinią apie turnyrą. Seniūnas specialiais prizais apdovanojo komandas ir geriausius žaidėjus: Bručkų komandoje – Ritaurą, Jurčių – Edviną, Budrių – Justę, Stonių – Ugnę. Turnyro nugalėtojai Stoniai pakvietė turnyro dalyvius į kavinę „Viesulas“ aptarti rezultatų„, – džiaugėsi turnyro organizatorius A. Vaicekauskas.

Jis teigė, kad dar laukia atrankos turnyrai į K. Budrios taurės turnyro finalą Garliavoje (Kauno raj.) Šiauliuose, Marijampolėje, Šeduvoje.

„Į finalą turėtų atvykti Latvijos ir Ukrainos atstovai, susidomėjimą yra pareiškusi ir Baltarusijos šeima. Taigi, gegužės pabaigoje pabandysime gražiai surengti finalą pirmą kartą nesant Kazimierui“, – sakė A. Vaicekauskas.

Sekmadienį per TV – filmas

Jis pasidžiaugė tuo, kad kovo 24 d. (sekmadienį) 14 val. per „Balticum TV“ bus rodomas filmas apie Kazimierą Budrį „Jūreivio keliai…krepšinio uoste“.

Filmo kūrėjas žurnalistas Vidas Mačiulis, filmo režisierius – Kęstutis Brazdžiūnas.

„Medžiagos labai daug: tūkstančiai valandų, o viską reikėjo sutalpinti vos į vieną valandą. Tai milžiniškas ir alinantis darbas. Dėl šio filmo buvo paaukota labai daug laiko“, – sakė V. Mačiulis.

Paulius Matulevičius, VE.lt

Rašyti komentarą