Dziudo: Kėdainiuose medalius pelnė ir vaikai, ir meistrai

Publikuota: 2018 lapkričio 04 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.

Savaitgalį Kėdainiuose vykusiame tarptautiniame vaikų ir meistrų dziudo turnyre, skirtame pasaulio čempiono A. Pocevičiaus taurei laimėti, Šilutės klubo „Kumikata“ atstovai iškovojo 9 įvairių prabų medalius

Geriausiai sekėsi Matui Gerulskiui, kuris tapo čempionu jaunimo grupėje.
Pastaruoju metu M. Gerulskis mokosi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje, tačiau mokinių atostogų metu atstovavo Šilutės dziudo klubui.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Uosis Knapkis užėmė antrąją vietą, o Justas Vyšniauskas, Eimantas Žygaitis ir Rimgaudas Augylius pelnė turnyro bronzą.
Gerai pasirodė ir šilutiškiai dziudo meistrai: Rimvydas ir Žilvinas Lukošiai iškovojo sidabro medalius, o Simas Knapkis ir Vytautas Mikusauskas užėmė trečiąsias vietas.