Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Reikia pagalbos: prašo atpažinti vagyste įtariamą asmenį

Publikuota: 2018 spalio 29 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai prašo gyventojų atpažinti vagyste įtariamą asmenį.

Prekybos centre ,,Norfa“ (Šilutė, Cintjoniškių g. 13), kasininkei kasoje perskaičiuojant pinigus, rastas trūkumas. Dėl vagystės įtariama nepažįstama moteris, kuriai bandė pakeisti pinigų sumą. Įvykio aplinkybių patikslinimo metu peržiūrėjus parduotuvės apsaugos vaizdo stebėjimų kamerų įrašus nustatyta, kad vagystę įvykdė pareiškėjos minima nepažįstama moteris, kuri bendravo anglų bei rusų kalbomis.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Moters požymiai: tamsaus gymio, apie 30 metų amžiaus, juodų plaukų, su savimi turėjo juodos spalvos rankinę, buvo apsirengusi melsvai žalios spalvos pusilgiu paltu, pilkos spalvos kepure su snapeliu, ant kaklo buvo užsidėjusi spalvotą šaliką, su akiniais, mūvėjo raudonos spalvos sportinius batelius.

Atpažinus moterį, vaizduojamą nuotraukose, ar turint reikšmingos informacijos, prašoma pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Vaidai Višinskaitei, tel. 8 700 64054, el. p. vaida.visinskaite@policija.lt. arba Bendruoju informacijos telefonu 8700 60000.

Tauragės AVPK inf.

2 skaitytojų komentarai
Klausimas Vaidai Višinskaitei 2018 spalio 30d., 09:3790.131.46.81

Ar yra tiesos kazkur girdetame teiginyje, kad policijos tyrejams labai apsimoka ieskoti visokiu parduotuvese apsivogusiu zmogeliu,nes net uz alaus buteli yra keliama baudziamoji byla, o isaiskinta “tokia sudetinga ” byla yra traktuojama kaip ir vagystes sunkinanciomis aplinkybemis istyrimas ? Atseit tai atvira vagyste,su galimybe peraugti i smurtini plesima? Toks taip sakant teisinis kazusas del uzraso “stebi vaizdo kameros”. Ar tai nera priezastis to, kad labai uoliai tiriate vagystes privaciose parduotuvese, jei tik yra uzfiksuotas itariamojo veidas? Ar jums patiems tai neatrodo lygiai toks pat pasityciojimas is teises, kaip savo laiku JAV pas jaunuoli rasta cigarete su kanape buvo laikoma sunkiu nusikaltimu ir prilyginama sunkumu prievartavimui, plesimui,sunkiems kuno suzalojims…? Ka manote ?
Aciū

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 3

Atsakyti

Nu 2018 lapkričio 2d., 13:0390.131.34.47

Kad matyt ir dabar žioplos norfoj dirba bet tik ne prie technoramos ten turi žiurėti 20€ padaves kad tau graža ir atmestu iš 20 o yra buve kad sako davei 10€ ir gauni 3€ vietoj 13€

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą