Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį…“ – literatūrinis ruduo Šilutės bibliotekoje (finalas, programa)

Publikuota: 2018 spalio 05 Kategorija: Renginiai

Artėja Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos organizuojamo šeštojo literatūrinio rudens „Prisijaukinkim žodį, paukštį, debesį…“ konkurso finalas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Spalio 11–12 dienomis vyks baigiamieji renginiai, kurių metu bus paskelbtas 2018 m. šventės-konkurso laureatas – Fridricho Bajoraičio literatūrinės premijos laimėtojas ir nominantai.

Konkurso, vykstančio kas trejus metus, idėja – aktualinti naujausią šilutiškių autorių grožinę ir humanitarinę kūrybą bei populiarinti Mažosios Lietuvos poeto, publicisto, kultūros veikėjo Fridricho Bajoraičio vardą, skiriant jo vardo literatūrinę premiją už grožinę kūrybą .

Konkurse buvo pakviesti dalyvauti iš Šilutės krašto kilę, čia gyvenantys ar kitaip su kraštu susiję literatūrinės ir akademinės kūrybos autoriai – prozininkai, poetai, literatūrologai, mokslininkai, knygų vertėjai, sudarytojai, iliustruotojai, 2015 m. spalio mėn. – 2018 m. išleidę naujas knygas ar kompaktines tekstų plokšteles. Konkurso vertinimo komisijai buvo pristatytas 52 autorių 81 leidinys.

Spalio 11 d. į Šilutę laukiame atvykstant gausaus būrio rašytojų, literatų, knygos kūrėjų iš visos Lietuvos ir net Vokietijos. Kultūriniai bei kūrybiniai susitikimai vyks ne tik viešojoje, bet ir visų rajono seniūnijų centrų bibliotekose. Tikimės aktyvaus Pamario krašto gyventojų dalyvavimo, gražaus bendradarbiavimo, įsimintinų literatūrinių susitikimų.

F. Bajoraičio viešosios bibliotekos inf.

Rašyti komentarą