Dziudo: šilutiškiai Klaipėdoje šienavo medalius

Publikuota: 2018 spalio 02 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Sekmadienį Klaipėdoje vykusiame dziudo turnyre Šilutės klubo „Kumikata“ atstovai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo visų prabų medalių.

Turnyre Klaipėdoje varžėsi per 300 dziudoistų iš įvairių Lietuvos miestų.
Šilutės klubui atstovavo 28 sportininkai.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Geriausiai sekėsi Pijui Jogminui ir broliams Ernestui bei Edvardui Sagalec, kurie tapo turnyro nugalėtojais savo svorio kategorijose.
Mantas Šapalas, Benas Kovyrcovas, Saimonas Vytuvis ir Domas Plikšnys iškovojo antrąsias vietas.
Juozas Leškys, Ignas Krilauskas, Martynas Ražaitis, Ignas Klimanskis, Justas Vyšniauskas ir Mantas Sungaila pelnė turnyro bronzą.
Kitiems Šilutės klubo sportininkams pritrūko sportinės sėkmės ir jie liko be medalių.
Treneris dėkoja auklėtinių tėveliams, padėjusiems nuvykti į šią dziudo šventę.