Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

15min.lt: buvusio Šilutės mero sūnus pakliuvo į avariją: BMW rėžėsi į medį

Publikuota: 2018 rugpjūčio 26 Kategorija: Avarijos, Teisėtvarka

15min.lt nuotr.15min.lt nuotr.

Sekmadienį apie 9 valandą ryto Šilutės rajono Inkaklių gyvenvietėje, Ašvos gatvėje, posūkyje nesuvaldytas BMW rėžėsi į pakelės medį. Į ligoninę išvežti trys asmenys. Tarp jų – ir buvusio Šilutės mero Virgilijaus Pozingio sūnus Justas su žmona.

Sekmadienio rytą pranešta apie avariją Inkaklių kaime. Pirminiais duomenimis, dideliu greičiu važiavęs BMW nesugebėjo įveikti posūkio ir šonu rėžėsi į pakelės medį.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tai, kad bandyta stabdyti, tiesa, pavėluotai, įrodo ratų slydimo žymės. Po smūgio automobilis liko stovėti ant šaligatvio. Laimei, tuo metu juo nėjo žmonės, priešpriešais neparvažiavo joks dviratininkas.

Iš BMW patys išlipo priekyje sėdėję vyras ir moteris. Juos išgelbėjo suveikusios saugos pagalvės. Paaiškėjo, kad jie – buvusio Šilutės rajono mero, šiuo metu Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas einančio Virgilijaus Pozingio sūnus ir marti.

Nukentėjo ir ant galinės sėdynės sėdėjęs dar vienas keleivis. Jo būklė, pirminiais duomenimis, sunki. Visi trys eismo įvykyje dalyvavę asmenys pristatyti į gydymo įstaigą.

Policija aiškinasi, kas vairavo mašiną – V.Pozingio sūnus ar marti. Liudininkų teigimu, nuo eismo įvykio dalyvių galėjo sklisti alkoholio kvapas. Vietoje alkotesteriu bandyta patikrinti asmenų blaivumą, tačiau to padaryti dėl jų sveikatos būklės galiausiai nepavyko. Kraujo tyrimai buvo paimti eismo įvykio dalyvius pristačius į gydymo įstaigą.

15min pakalbintas V.Pozingis pripažino, kad jo sūnus Justas (administracijos direktoriaus pavaduotojas turi du sūnus – aut. past.) ir marti sekmadienio rytą pakliuvo į avariją. Pasak jo, BMW, kuri priklauso sūnaus šeimai, eismo įvykio metu vairavo marti.

„Nežinau dar, kas tiksliai nutiko. Popiet tik susitiksiu. Sūnaus sveikatos būklė lyg normali, o marti kažką susitrenkusi. Sūnų, rodos, iš gydymo įstaigos jau paleido. Grįžtu, sužinosiu viską“, – 15min teigė V.Pozingis.

Apie dar vieną nukentėjusį keleivį jis žinių neturėjo. Tikino, kad tai pirma tokia marčios avarija.

Paklaustas, ar eismo įvykis negalėjo įvykti dėl to, kad buvo piktnaudžiauta alkoholiu, V.Pozingis pasiūlė paklausti to pačių avarijos dalyvių. Jis to nežinąs.

Karolina Stažytė, 15min.lt

2 skaitytojų komentarai
As 2018 rugpjūčio 27d., 03:5284.15.184.59
keista ,kad nepaminejot jog sunelis aplamai yra prarades teise vairuoti uz girtuma.Antra senais laikais tai tevas glaistydavo kazin kaip dabar bus.Trecia sunus paleistas is ligonines maziau suzalojimu nes sedejo prie vairo zmona sedejo keleivio puseje del to yra sutrenkimai ir tebera ligonineje.Idomu kaip policija istirs

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 1

Atsakyti

pagal jurisdikciją: be) 2018 rugpjūčio 27d., 10:195.20.107.167
a) apie dar vieną, galimai nevairavusį(ą) ir per tai nukentėjusį(ą), jis žalių žinių neturėjo,
tad anas(a) nesudominęs(usi) galimai be kvapo buvo paleistas(a) į Klaipėdą keleiviop;
be) apie dar vieną, galimai vairavusį ir per tai suluošinusį kitus du, jis gerų žalių žinių turėjo,
tad anas, galimai su kvapu iš Šilutės justicijos jau rados paleistas (žynia, nepirmas kartas);
jo) apie dar vieną, galimai sėdėjusią per arti ir per tai nukentėjusią, jis turėjo nežalių žinių,
tad ana, galimai dar turės paklausta atsakyti dėl artimo kvapo (matai, gal pirmas kartais).
Subendrinus visus straipsnius – lygtinis https://www.youtube.com/watch?v=nbY_aP-alkw

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą