Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Išankstinis balsavimas: Šilutėje bręsta neregėtas skandalas

Publikuota: 2011 vasario 25 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2011

Panašu, kad S. Stankevičius prisidirbo, - nuo jo nusisuko beveik visos rinkimuose dalyvaujančios partijos. (Oresto Lidžiaus nuotr.)Panašu, kad S. Stankevičius prisidirbo, - nuo jo nusisuko beveik visos rinkimuose dalyvaujančios partijos. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Tokio organizuoto rinkėjų vežimo į savivaldybę balsuoti, kaip per pastarąsias dvi dienas, Šilutė dar nebuvo mačiusi: į Civilinės metrikacijos skyriaus vestibiulyje įrengtą balsavimo patalpą be perstojo plūdo jaunimas ir stiklelio mėgėjai. Todėl čia, regis, jau niekas neabejoja, kad dauguma jų balsavo už pinigus.

Šilutėje jau tapo vieša paslaptimi, kad rinkėjus į savivaldybę organizuotai veža mažiausiai dvi politinės partijos, visais įmanomais būdais siekiančios po rinkimų įsitvirtinti rajono valdžioje.

Ketvirtadienį, baigiantis Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdžiui, Šilutės “darbiečių” lyderis Saulius Stankevičius perskaitė Etikos komisijai skirtą pareiškimą dėl rajono mero Virgilijaus Pozingio, kuris, politiko teigimu, tą pačią dieną prieš vidurdienį nuo šaligatvio neteisėtai išvaikė jo partijos agitatorius.

Tačiau tai, kas įvyko po to, S. Stankevičius tikriausiai nesapnavo nė baisiausiame sapne: beveik visi posėdyje dalyvavę tarybos nariai, suprantama, išskyrus patį Šilutės “darbiečių” lyderį, priėmė protokolinį sprendimą kreiptis į Vyriausiąją rinkimų komisiją dėl išankstinio balsavimo Šilutėje. Komisijos bus prašoma išnagrinėti ir įvertinti pranešimus dėl rinkėjų papirkimo ir sustiprinti rinkimų apylinkių kontrolę pagrindinę rinkimų dieną – šį sekmadienį. Ne gana to, artimiausiu metu, galbūt šį penktadienį, dauguma rinkimuose į Šilutės r. savivaldybės tarybą dalyvaujančių politinių partijų ketina parengti ir pasirašyti bendrą pareiškimą, kad po rinkimų, nežiūrint, kaip pasiskirstys tarybos narių mandatai, jokiu būdu neis į koaliciją su rinkėjus masiškai papirkinėjančiomis partijomis. Viena iš jų gali būti Darbo partija.

Per pastarąsias savaites S. Stankevičiaus vadovaujami “darbiečiai” jau buvo išgarsėję neva tik savo partiečiams rengiamomis vaišėmis su šašlykais, nuo kurių šios partijos skyrius ėmė augti kaip ant mielių. “Šilutės ETA žinios” apie tai rašė str. “Penimas šašlykais “darbiečių” skyrius sparčiai auga”.

24 skaitytojų komentarai
rinkėjas 2011 vasario 24d., 18:4978.61.50.150
Tai matau, kad daugiausiai balsavo Stankevičiaus kontigentas – bomžų šturm0 grupė. Vienas toks bomželis priėjo prie stebėtojo Krušnausko, kuris tuo metu neturėjo prisisegęs stebėtojo pažymėjimo ir tyliai paklausė, kur čia duoda po 10 litų…

Gal Stankevičius su savo Darbo partija mano, kad visas Šilutės miestas yra asiliukų partija arba ubagai, ištroškę jo iš šunienos kepamų šašlykų.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 35 Thumb down 8

Atsakyti

Briedis 2011 vasario 24d., 21:1684.32.215.37
Ketvirtadienio vakarą “Magnolijoje” žmonės identiškai panašūs į Komskį, Pavilionį, Laurinaitį, Kazlauską ir Šimelionį dalinosi manę, t.y. briedį.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 6

Atsakyti

vegetarai liberalai 2011 vasario 24d., 21:36188.69.224.195
Nabagas… Neėsim mes tavęs, neėsim:).

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 4

Atsakyti

Epidemija 2011 vasario 24d., 22:0588.119.4.180
Ši rinkėjų pirkimo “bacila” atėjo iš kaimyninio Pagėgių rajono, ji ilgai išsilaikanti, labiausiai užkrečianti populistines partijas, jų lyderius arba naujus lyderius. Ši epideminė liga neišgydoma, nuo jos apsisaugoti galima tik įstatymu, uždraudžiant dalyvauti rinkimuose arba vengiant kontaktų su infekuotais. Manoma kad ja Stankevičius užsikrėtė prieš tris savaites kavinėje DEIMS bendraudamas su Komskiu ir jo padėjėju Poviloniu. Susitikimo metu buvo ir socdemas Šimelionis.Manoma kad ir jis užsikrėtęs, tačiau kol kas tik infekuotas t.y. užsikrėtęs bet ligos neplatina kaip Stankevičius. Šia liga sveikatos apsaugos ministerijoje serga ir vienas buvęs LiC narys exviceministras ir pašalintas prezidentas, jie izoliuoti, tačiau manoma kad anksčiau ar vėliau liga atsinaujins. Išimtinis atvejis kuomet šia liga neužsikrėtė politikai- R.J. Jauniai buvę epidemijos židinyje ir sugebėję ištrūkti iš jos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 4

Atsakyti

Konservai nujaucia gala 2011 vasario 24d., 22:1478.59.23.54
issigando konservatoriu ir jiems prijaucianciu sutve,kad bresta ju galas :) idomu ka Lauzikas su Pozingiu daris kai nebebus savivaldybes pinigais matinamos ju verslai…. beje, kaip ten su savivaldybes autobusiukais kurie veze labai jau nekaip atrodancius asmenis???

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 8

Atsakyti

miskas 2011 vasario 24d., 22:2578.61.162.31
zmones eikit i rinkimus ir balsuokit uz padorius ir saziningus zmones. Tie kurie perka balsus tikria neina i valdzia atstovauti zmonems, tokie zmones atstovauja savo kisene. Nepardavinekite savo balsu , nes tokie “pirkejai” ateje i valdzia vogs, kombinuos ir niekas ju nesukontroliuos. Balsuokime atsakingai, nes nuo to priklauso kokia valdzia turesime ir kaip gyvensime. Man jau atsibodo valdzia kuri vagia, akiplesiskai meluoja ir galvoja kad visuomene kvaila ir nesupranta kas dedasi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 27 Thumb down 1

Atsakyti

liberalas 2011 vasario 24d., 22:3678.61.116.40
ankstesniuose rinkimuose irgi buvo pasirasytos sutartys ir kas gavosi visiems aisku – snipstas viska nuleme postu dalybos

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 2

Atsakyti

andrius 2011 vasario 25d., 04:0078.61.160.104

jo su rinkimais ziuriu visoi lietuvoi kaskokia varke bl nei vieno gero niera visi apsimelave ir vagys siulau eiti balsuoti bet isbraukyti visus bent poperiu panaudosim:D

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 13

Atsakyti

rinkėjas 2011 vasario 25d., 07:2378.61.50.150
Stankei turi būti šakės! Reikia panaikinti visus išankstinio balsavimo Šilutėje rezultatus. Tai būtų pamoka. Bet Vaigauskas – bailys, jis trypčios vietoje ir nieko nedarys. “Šašlykininkams” vieną sykį reikia trenkti per snarglį taip, kad apsilaižytų. Girdėjau, kad viena nėščia Stankės bobelė skundėsi, kad po mero perspėjimo su savo agitacija kraustyti nuo šaligtvio, išsimes… Kokio velnio ji ten lindo, jei laukiasi vaiko? Nejaugi Stankevičius jau ir nėščias bobas metė į mūšį? To karo metais nė Hitleris nedarė. Štai kaip siaučia “zaraza, atėjusi iš Pagėgių! Tvarka bus…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 3

Atsakyti

jep 2011 vasario 25d., 07:4688.118.76.177
Aš agituoju paimti iš “pirkėjų” pinigus už savo balsą, bet prabalsuoti jau kaip pats nori, o ne už tuos “pirkėjus”. Gal tada jie pajus kaip “saldu” būti išdurtam

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 4

Atsakyti

raimis 2011 vasario 25d., 09:40188.69.224.195
jei politikas kiša pinigus į rinkėjų papirkinėjimą, tai kokią grąžą jis tikisi gauti atėjęs į valdžią??
Niekada… nesibaigs “tvarkingas” valdymas ir “tesingi” viešieji konkursai savivaldybėje.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 2

Atsakyti

solveiga 2011 vasario 25d., 10:3484.32.209.143
IKI PARDUOTUVESE 40PROC. PIGIAU KOLDUNAI , KURIUOS GAMINA GRAZULIO ZMONOS FIRMA.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 1

Atsakyti

Ela 2011 vasario 25d., 10:3978.61.170.95
O kas dėjosi Pagėgiuose? Ar niekas nematė? Gavo degradai po 40 lt. už balsą. Ir dar ginasi, kad nepaperka, kad juos šmeižia…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 1

Atsakyti

Audrius 2011 vasario 25d., 16:1578.61.57.176
Skaitau ir stebiuosi, jeigu tai, kas rašoma yra tiesa (o Oresto straipsniais iki šiol neturiu pagrindo abejoti) – kodėl nesustabdomas išankstinis balsavimas.
Rinkiminės komisijos teisė ir pareiga – užtikrintį sąžiningą balsavimą.
Išankstinio balsavimo laikini sustabdymai buvo taikomi, kad ir Kaune, paaiškėjus galimam nesąžiningam balsavimui. Kodėl tai nedaroma Šilutėje ?
Natūralu, kad kyla pagrįstas klausimas apie rinkimų teisėtumą. Išanksto diskredituojama būsimoji rajono taryba.
Tikėkimės, kad rinkimų dieną tokių pažeidimų nebus fiksuojama nes jų nebus (o ne todėl, kad nenorima papildomo darbo), rinkiminės komisijos elgsis ryžtingai – tuo išsklaidydamos galimas abejones.
Nuoširdžiai linkiu komisijų nariams sėkmės ir ryžto, jų darbas tikrai nėra lengvas. O rinkimų kampanijos dalyviams santūrumo nors paskutinėmis dienomis – leiskime žmonėms ramiai apsispręsti.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 4

Atsakyti

rinkėjas 2011 vasario 25d., 17:5778.61.50.150
Penktadienio vakarą gatvėjs ties Deims viešbučiu paauglės mergaitės ir berniukai įžūliai kibo prie praeivių ir kaišiojo lapelius kaip reikia balsuoti už Darbo pariją. Įstatymas draudžia nepilnamečius įtraukti į rinkimų agitaciją, tačiau Stankevičiui tai nė motais . Ant visų jis deda didelį b…. O rinkimų komisija žiūri išsižiojusi – apgailėtinas vaizdelis. Ne komisija, o…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 5

Atsakyti

germa 2011 vasario 25d., 18:2678.61.133.75

o as manau, kad kalti tie visi asilai, kurie neturi savo nuomones, nesupranta nieko apie politika, ir todel pardavineja savo balsus. ir nesakykit, kad kitos visos partijos (isskyrus blogiecius “darbiecius” ir “paksininkus”) yra tokios sventos ir nekaltos. visi laksto kurstydami rinkejus savo utopiniais pazadais. o jei viena ar kita partija turi daugiau finansiniu galimybiu, tai nera ko pavydeti. as manau kad ubagai ateje i valdzia grobio pirmiausiai sau ieskos, o tie, kurie turi savo milijonus, jau nera taip suinteresuoti. beje, visose partijose, normaliu, politiskai motyvuotu nariu skaicius yra minimaliai minimalus, like simta ar net tukstanciai tera pestininkai… ir niekas to nepakeis. aciu uz demesi

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 12

Atsakyti

stankė 2011 vasario 26d., 12:4078.61.175.137
Lendančio prie valdžios lovio politiko (labai abejotino) balsų pirkimas iš socialiai pažeidžemiausių sluoksnių tik parodo, kad valdžia užima dvasios urodai, kurie paskui manipuliuoja viešaisiais pirkimais, išsidalija sau šilčiausius postus ir savo drumzlina morale mums diktuoja gyvenimą. Laikas formuot visuomeninį sąjūdį ir į valdžia prasmukusiems piniguočiams, nusipirkusiems balsus, parodyti kur iš tiesų jų vieta.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 3

Atsakyti

vt 2011 vasario 26d., 13:0478.61.139.103

girejau kad duoda po 20 lt., o ka cia jau ant druskos is politikos nors uzdirbtum. koks skirtumas kas valdys ,tiesei sviesei ,tas pats by…, voge ,protegavo , dulkins paprasta zmogiuka ir toliau

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 7

Atsakyti

liberalas 2011 vasario 26d., 16:2878.61.116.40
Balsavimo rinkimuose taisyklės (rinkimai – vienintelė diena, kai visi vyrai ir moterys naudojasi bendra kabina): 1. Būtinai ateikite į rinkimus, nes kitaip jums teks kentėti dar keletą metų. 2. Užeikite į kabiną – popierių jums išduos iš anksto. 3. Jei šalia kabinos pamatysite stebėtoją, nesijaudinkite – kiekvienas turi savų silpnybių. 4. Jei kabinoje pastebėsite musių – nesigąsdinkite, nes tai tik sutapimas. 5. Nesigėdinkite dėl savo noro – tai daro visi. 6. Pasistenkite daryti tai tyliai – daugelis iš viso neišleidžia nei garso. 7. Kai tai padarysite, jums palengvės. 8. Panaudotą popierių išmeskite į urną. 9. Po viso to gerai nusiplaukite rankas – politika yra nešvarus reikalas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 3

Atsakyti

saulius stankevičius 2012 lapkričio 18d., 14:5782.135.197.123

Tikriausi šita informacija galutinai turėtų pridaryti burnotojų gretas…
Iš čia VRK patektos informacijos matyti, kas daugiausiai vežė “bomžus” ir kitaip vadinamus mūsų rinkėjus…
Balsavimas paštu (išansktinis):
1) Tvarka ir teisingumas – 528
2) Valstiečių liaudininkų partija – 327
3) Darbo partija 310
4) Tėvynės sąjunga 308

P.S. Šiaip tai šlykštus ir neteisingas straipsnis

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 4

Atsakyti

Sauliui Stankevičiui 2012 lapkričio 18d., 22:1578.61.57.176

,,…turėtų pridaryti burnotojų gretas…” – Sauliuk, ką tu nori čia pasakyti?
Ar, kad yra burnotojų, ar, kad jų yra daug (kam patinka būti apmulkintais?)? O gal tu nori imti ir ką nors pridaryti tarp jų? – bet juk ir taip negražiai tau su tais rinkimais išėjo. Ar verta dar vieną vietą viešai apnuoginti…
Na, o dėl skaičių, tur būt galima konstatuoti, jog kai kurie piliečiai lemiamu momentu galimai primiršo vieną geradarį ir balsavo už kitą – dar geresnį, kurio argumentai buvo skanesni, skalsesni ar labiau įtikinantys. Todėl visiškai suprantamas tavo viešai demonstruojamas nepasitenkinimas ir netgi pyktis. Bet tu, Suliuk, atvėsk, nesinervink – geriau ruoškis sekantiems rinkimams, laikas greitai bėga, o gal ir ketverių metų nereiks laukti.
Tokie kieti vyrai valdžioje, neiškentės , prisidirbs…

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

Atsakyti

P.S. 2012 lapkričio 18d., 22:1678.61.57.176

Šiaip visai normalus straipsnis ir, svarbiausia, laiku buvo parašytas.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

laikas visagalis 2012 lapkričio 19d., 08:1278.61.27.149
Darbo partija, tvarka ir teisingumas , valstiečiai – savivaldybės tarybos opozicijoje,tai labiausiai įtariamos rinkėjų papirkinėjimu partijos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Sauliui St. 2012 lapkričio 19d., 20:5178.61.57.176
Sauliuk, tu nepyk, bet pasakyk – ar tu taip ilgai straipsnį apie rinkimus į savivaldybę skaitei, ar taip ilgai rašei. O gal ilgai ir sunkiai apie juos galvojai?
Juk beveik dveji metai praėjo nuo straipsnio parašymo, kas atsitiko, kodėl tik dabar galėjom susipažinti su autoritetinga tavo nuomone?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą