Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Ugniagesiai įspėja: tvyrantys karščiai didina gaisrų tikimybę

Publikuota: 2018 rugpjūčio 03 Kategorija: Gaisrai, Pranešimai, Teisėtvarka

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, šią savaitę ugniagesiai gesino 125 gaisrus. Ugnis buvo įsiplieskusi 5 daugiabučiuose, taip pat ji šeimininkavo 5 individualiuose namuose, liepsnojo 5 ūkiniai pastatai. Per šią savaitę degė 22 transporto priemonės, tarp jų 12 lengvųjų automobilių, 6 traktoriai, kombainai ir kita žemės ūkio technika.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kaip teigia departamento Pajėgų valdymo valdybos Situacijų koordinavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Liucijus Ruzgas, nors gaisrų skaičius per karščius ir nėra išaugęs, bet jų metu kiekviena kibirkštis bet kada gali sukelti gaisrą. Štai šiandien ugniagesiai gesino 6 ha degantį javų lauką Akmenės rajone, Kruopių seniūnijoje, Laumėnų 1-ajame kaime. Liepsnojo pievos Rokiškio rajone, Obelių seniūnijoje, Gediškių kaime ir Panevėžio rajone, Krekenavos seniūnijoje, Žibartonių kaime. Kai dega javų laukai ar pievos, kyla pavojus ir arčiau esančioms sodyboms.

Artėjant savaitgaliui ugniagesiai prašo gyventojų nepamiršti atsargumo, tiek laiką leidžiant namuose, tiek pramogaujant prie vandens telkinių ar vairuojant automobilį. Nereikėtų pamiršti, kad karščių metu greičiau pavargstama ir daroma daugiau klaidų.

pagd.lrv.lt inf.

Rašyti komentarą