Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Surink Lietuvą“ – iššūkis kelionių mėgėjams

Publikuota: 2018 liepos 11 Kategorija: Gyvenimas, Laisvalaikis, Įvairenybės

Organizatorių.Organizatorių.

Mėgsti keliauti ir ieškai naujų iššūkių? Jei taip, turim tau bei tavo draugams puikią idėją! Liepos 12 d. startuoja projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, „Surink Lietuvą”, kurio esmė – Lietuvos šimtmečio proga paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį.

Koks viso to tikslas? Ogi kiekviename aplankytame krašte gausi puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, o surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą -Lietuvos žemėlapį!

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šis projektas, inicijuotas VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro, apjungė visą Lietuvą – 60 savivaldybių. Žemėlapio kūrimas užtruko net devynis mėnesius, buvo rinkta informacija iš visos Lietuvos, bendradarbiauta su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekviena informacija atskirai ištyrinėta ieškant patraukliausio būdo ją pavaizduoti tokiame mažame plotelyje.

„Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, apjungęs visą Lietuvą. Neabejojame, kad jis prisidės prie vietinio turizmo aukso amžiaus, juk kelionės po savo šalį ir atradimai regionuose yra tikras magnetas turistams!“ – projektą palaiko laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Daugeliui Lietuva dar yra neatrastas kraštas, bet jis turi ką papasakoti, parodyti ar padegustuoti. Kiekvienas magnetas tai lyg atskira istorija. Šilutės rajono magnetukas pasakoja apie migruojančių paukščių karalystę Ventės ragą, Akmenės – apie dinozaurus ir drugelius, Marijampolės – apie kates, kurias taip mylėjo grafienė, o kur dar gausybė dvarų, bokštų, įdomių asmenybių…

Jūsų laukia 60 įdomiausių pasakojimų, potyrių ir nuotykių. Šias istorijas taip pat galėsite išgirsti per radiją „Extra FM“, kuri kiekvieną savaitę pakvies aplankyti ir susipažinti vis su nauju rajonu. Dar vienas mūsų projekto partneris – vežėjas UAB „Kautra“, kuris skatins keliauti po Lietuvą suteikdamas nuolaidas. Tai jei jau susidomėjai, paskubėk įsigyti savo krašto detalę, nes pradžioje išleidome tik 1000 Lietuvos žemėlapių.

Daugiau informacijos apie nuolaidas kelionėms po Lietuvą, projekto eigą, bei įspūdžius galite rasti mūsų socialiniame tinklapyje facebook „Surink Lietuvą“.

Šilutės rajono magnetuką galite įsigyti Šilutės turizmo informacijos centre, Lietuvininkų g. 4, Šilutė. Laukiame Jūsų!

Organizatorių inf.

1 skaitytojų komentaras
Vaidotas 2020 kovo 7d., 16:3184.15.189.155

Sveiki,
Labai norime sekmadieni is, Kauno pravaziuoti Pro Jurbarka ir Silute iki Rusnes ir kartu susirinkti magnetukus (nes darbo dienomis dirbam) ir Internete matome kad Silutes savivaldybeje Info centras ir kiti taskai sekmadieni nedirba. Tai kaip surinkti Jusu magnetuka? Pagarbiai Vaidotas Sarka
869957555

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą