Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Į pamarį atvyksta ir antroji kariuomenės amfibija

Publikuota: 2011 vasario 15 Kategorija: Aktualijos, Rajone

KAM nuotr.KAM nuotr.

Iš nuolatinės dislokacijos vietos Kaune į Šilutės r. Juknaičių seniūniją antroji Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono vikšrinė amfibija PTS-M su įgula buvo išgabenta šiandien prieš pietus.

Sprendimas vykti į potvynio zoną kariuomenėje buvo priimtas po to, kai Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius paskelbė apie ekstremalią situaciją Šilutės r. savivaldybės potvynio apsemtoje teritorijoje.

Kaip ir pirmoji kariuomenės amfibija, kuri nuo sausio 31d.  yra dislokuota Pagėgių savivaldybėje, antroji amfibija su įgula potvynio zonoje taip pat teiks pagalbą apsemtų teritorijų gyventojams, prireikus bus naudojama medicinos personalui perkelti, civiliams gyventojams arba įrangai gabenti. Amfibija su įgula liks potvynio zonoje, kol nuslūgs vanduo.

Siekiant tinkamai pasiruošti ekstremalioms situacijoms Lietuvoje ir organizuoti ekstremalių situacijų padarinių likvidavimą, Lietuvos kariuomenėje sudarytos sprogdintojų grupės ledų ir ledų sangrūdoms sprogdinti. Karinių oro pajėgų sraigtasparnis nuolat budi pasiruošęs teikti būtiną pagalbą potvynio paveiktuose rajonuose.

Ekstremali situacija Šilutės rajone buvo paskelbta šį pirmadienį.

1 skaitytojų komentaras
amfibija 2011 vasario 16d., 10:2378.61.116.40

o trecioji atvyks is Latvijos

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą