Dziudo: Plungėje geriausiai sekėsi Matui Gerulskiui

Publikuota: 2018 gegužės 27 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Nuotraukoje iš kairės: M. Gerulskis, G. Paleckytė ir M. Žemaitaitis. (R. Lukošiaus nuotr.)Nuotraukoje iš kairės: M. Gerulskis, G. Paleckytė ir M. Žemaitaitis. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį Plungėje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre Šilutės dziudo klubo auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo vieną aukso ir tris bronzos medalius.

Turnyre Plungėje dalyvavo per 200 jaunųjų dziudoistų iš Lietuvos ir Latvijos. Šilutės dziudo klubui atstovavo penkiolika sportininkų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Geriausiai sekėsi Matui Gerulskiui, kuris iškovojo čempiono vardą savo svorio kategorijoje.
Benas Kovyrcovas, Mažvydas Žemaitaitis ir Gabrielė Paleckytė (mergaičių grupėje) pelnė turnyro bronzą.
Kitiems šilutiškiams pritrūko sportinės sėkmės ir jie liko be medalių.

Treneris dėkoja tėveliams už pagalbą ir palaikymą.