Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Sportinių šokių klubas „Lūgnė“ pakvietė dalyvius į 25-ąsias varžybas

Publikuota: 2018 gegužės 15 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Sportinių šokių klubo 'Lūgnė' nuotr.Sportinių šokių klubo 'Lūgnė' nuotr.

Jau 25-ąjį kartą Šilutėje sportinių šokių klubas „Lūgnė“ (vadovės Asta Maigienė ir Roberta Juknaitė) organizavo sportinių šokių varžybas „Pamario pora 2018“. Varžybose 19 skirtingų amžiaus grupių varžėsi arti 400 dalyvių, o juos vertino kompetentinga 18 teisėjų komisija.

Gausus būrys svečių ir dalyvių iš Gargždų, Klaipėdos, Kretingos, Liepojos (Latvija), Mažeikių, Palangos, Šiaulių, Šilutės, Tauragės, Telšių ir Zarasų rinkosi Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje stebėti šokėjų pasirodymų ir varžytis dėl nugalėtojų vardo.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Varžybas pradėjo klubo „Lūgnė“ show dance grupės merginos, kurios aktyviai dalyvauja įvairiuose festivaliuose ir jau gali pasigirti laimėjimais. Poros ir mergaitės šoko standartinius (valso, kvikstepo, tango, fokstroto) ir Lotynų Amerikos (ča-ča, rumbos, sambos, pasadoblio, džaivo) šokius. Didžiuojamės mūsų klubo porų ir mergaičių bei dalyvių, atvykusių iš kitų miestų, pasiekimais. Geriausios poros buvo apdovanotos taurėmis, o mažieji vaikų grupės šokėjai bei solo mergaičių grupės dalyvės buvo apdovanotos pirmos, antros ir trečios vietų medaliais.

Džiaugiamės Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojo Algio Bekerio dėmesiu ir linkėjimais, puikiais rėmėjais – Šilutės rajono savivaldybe, UAB „Info-Tec“, UAB „Toluta“ – kurių dėka galėjome dalyvius apdovanoti nugalėtojų taurėmis ir saldžiaisiais prizais, o mažuosius varžybų dalyvius – medaliais bei parduotuvės „Pipiras“ įsteigtais prizais.

Dėkojame visiems parėmusiems bei prisidėjusiems prie organizacinių darbų, teisėjams ir šauniesiems varžybų dalyviams bei jų palaikymo komandoms – tėveliams ir artimiesiems.

Sportinių šokių klubo „Lūgnė“ inf.

Rašyti komentarą