Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kviečia dalyvauti miesto šventės renginiuose ir eisenoje

Publikuota: 2018 gegužės 10 Kategorija: Renginiai

www.silute.lt nuotr.www.silute.lt nuotr.

Gegužės 25–26 dienomis Šilutėje švęsime 507-ąjį miesto gimtadienį. Tradiciškai antrąją šventės dieną, gegužės 26-ąją, pradėsime eisena, kuri vyks iš Lietuvininkų gatvės į Turgaus aikštę.

Kviečiame Šilutės krašto bendruomenes, mokyklas ir ikimokyklines ugdymo įstaigas, kultūros bei meno, sporto kolektyvus, įmones, įstaigas, organizacijas ir visus piliečius, norinčius dalyvauti šventinėje eisenoje.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kartu kurkime šventės nuotaiką! Tegu orkestro ritmai ir Jūsų organizacijų, kolektyvų, įstaigų vėliavos, prekių ženklai ar kita atributika simbolizuoja bendrystę, suteikia galimybę nuoširdžiai pabendrauti ir kartu pasidžiaugti miesto švente.

Eisenos dalyviams siūlome registruotis el. paštu: info@silutekpc.lt iki 2018 m. gegužės 18 d. Registracijos laiške nurodykite organizacijos pavadinimą, vadovo vardą ir pavardę, eisenos dalyvių skaičių, atsakingo asmens vardą, pavardę ir telefono numerį. Užsiregistravusiųjų eisenos dalyvių atstovams bus pateikta detali informacija apie eisenos pradžios laiką, susibūrimo vietą, rikiuotę ir pan. Išsamesnė informacija tel. 8 441 77 113.

Tikimės gražaus Šilutės krašto bendruomenės sambūrio ir laukiame Jūsų šventės renginiuose ir šventinėje eisenoje.

Organizatorių inf.

Miesto šventės programa bus paskelbta artimiausiomis dienomis.

Rašyti komentarą