Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Trumpai: pergalės skonis ne visada būna saldus

Publikuota: 2018 balandžio 23 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Savivaldybės taryba bylą dėl Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – PSPC) prijungimo prie ligoninės laimėjo, tačiau rajono valdantiesiems džiūgauti nėra dėl ko.

Šilutės rajono savivaldybės tarybos 2016 m. birželio 30 d. sprendimas dėl PSPC prijungimo prie Šilutės ligoninės buvo teisėtas, mat galimybė sujungti savivaldybei pavaldžias pirminio ir antrinio lygio sveikatos įstaigas buvo numatyta tuo metu galiojusioje sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo redakcijoje.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tai konstatavo ir Klaipėdos apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija (2016 m. gruodžio 5 d.), ir Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo teisėjų kolegija, kuri savo nutartį paskelbė praeitą ketvirtadienį, balandžio 19 d.
Tačiau…
Nors savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis vis dar kalba, kad prieš dvejus metus teismų sustabdyta sveikatos reforma gali būti atnaujinta, jeigu to pageidautų PSPC darbuotojai, tačiau tai padaryti gali būti sunku, mat tarybai reikėtų iš naujo priimti sprendimą dėl PSPC ir ligoninės sujungimo, o sveikatos priežiūros įstaigų įstatyme tokia galimybė jau nebėra numatyta (nuo 2016 m. gruodžio 15 d.).
Savivaldybės tarybos 2016 m. birželio 30 d. sprendimą dėl PSPC prijungimo prie ligoninės teismams skundė PSPC ir Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija.

Rašyti komentarą