Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Nemuno deltoje vyko Lietuvos šimtmečiui skirta viktorina

Publikuota: 2018 balandžio 20 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

www.nemunodelta.lt nuotr.www.nemunodelta.lt nuotr.

Balandžio 19 d. Nemuno deltos regioninio parko direkcijoje Rusnėje klegėjo moksleivių balsai – vyko Lietuvos šimtmečiui skirta viktorina „Gamta.100.Lietuva“.

Bendradarbiaujant su Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos informacijos skyriumi, buvo surengtas protų mūšis Šilutės rajono mokyklų 5-9 klasių mokiniams. Renginyje panoro dalyvauti šešios rajono mokyklų komandos iš Žemaičių Naumiesčio, Vydūno ir Vainuto gimnazijų, taip pat Usėnų, Pamario ire Martyno Jankaus pagrindinių mokyklų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Viktorina buvo sudaryta iš 3 turų su klausimais apie gamtą, saugomas teritorijas ir Lietuvą. Klausimų būta nelengvų, todėl jauniesiems gamtos mylėtojams teko nemenkai pasukti galveles, kiekvienam klausimui tam jie turėjo po minutę. Moksleiviams teko atsakyti į klausimus apie Lietuvos paukščius, Nemuno deltos regioniniame parko švyturius, Lietuvos vėliavos dieną ir kt.

Geriausiai pasirodė Šilutės Martyno Jankaus mokyklos komanda „Žemyna“, ji buvo apdovanota rėmėjų „Klasmann Deilmann“ įsteigtu prizu – kelione į Žemaitijos nacionalinį parką ir edukacija su vietiniu gidu. Antrąją vietą iškovojo Ž. Naumiesčio gimnazijos moksleiviai, pasivadinę „Žaliojo kalno“ komanda, bei surinkę tiek pat taškų, kaip ir trečiąją vietą užėmęs Šilutės Vydūniečių“, tačiau pastarieji kiek lėčiau į klausimus. Šios dvi komandos laimėjo ekskursijas dviračiais po Rusnės salą. Kiekviena komanda taip pat gavo po padėką, saldų prizą ir knygą – „Vadovą po Nemuno deltos regioninį parką“.

Parengta pagal www.nemunodelta.lt inf.

Rašyti komentarą