Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Tamsoje žvejai pasiklydo ant marių ledo

Publikuota: 2011 vasario 04 Kategorija: Nelaimės

Viliaus Mačiulaičio, ve.lt, nuotr.Viliaus Mačiulaičio, ve.lt, nuotr.

Azartas verčia žvejus nepasaisyti perspėjimų nelipti ant Kuršių marių – ketvirtadienį grupelei žūklautojų prireikė specialiųjų tarnybų pagalbos.

Ketvirtadienį, jau sutemus, apie 19.30 val. Klaipėdos BPC gautas pranešimas, kad ant ledo Kuršių mariose yra pasiklydę 4 žvejai, apie tai buvo informuotas Jūrų gelbėjimo koordinacinis centras.

20.15 val. į įvykio vietą išvyko pakrančių apsaugos rinktinės kateris su oro pagalve “Kristina”. Žvejus pasieniečiai surado apie 20.55 val. prie Atmatos upės žiočių.

Pasiklydę vyrai (gim. 1935, 1960, 1961 ir 1958 m.) apie 21.20 val. ties Ventės ragu parplukdyti į krantą.

Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras įspėja gyventojus, kad atšilus orams Kuršių marių ledas darosi nestabilus. Siekdami išvengti galimų nelaimių, gyventojų prašome nelipti ant Kuršių marių ledo ir įspėti to nedaryti aplinkinius.

Centras kartu su kitomis tarnybomis nuolat budi, ir yra pasiruošę suteikti pagalbą nelaimės ištiktiesiems. Tačiau gyventojai turi žinoti, kad sudėtingos gamtos sąlygos apsunkina gelbėjimo operacijų vykdymą, todėl ne visuomet jų baigtis gali būti sėkminga. Todėl gyventojai raginami būti atsakingais už savo gyvybes ir saugotis patiems nelipant ant nestabilaus ledo.

“Vakarų ekspresas”

Rašyti komentarą