Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Laivybos inspektorių papirkęs verslininkas teisme nuolaidų nesulaukė

Publikuota: 2018 vasario 15 Kategorija: Atpildas, Teisėtvarka

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Klaipėdos apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija, 2018 m. vasario 15 d. apeliacine tvarka išnagrinėjusi nuteistojo Romualdo Itčenko skundą, jį atmetė.

Teismas paliko galioti Šilutės rajono apylinkės teismo 2017 m. rugsėjo 25 d. nuosprendį, kuriuo vienos verslo bendrovės vadovas Romualdas Itčenko buvo pripažintas kaltu dėl valstybės tarnautojo papirkimo ir dokumentų suklastojimo ir už tai jam buvo skirta subendrinta bausmė – 7 532 eurų bauda, ketvirtadienį praneša STT.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija konstatavo, kad pirmosios instancijos teismas rėmėsi patikimais ir leistinais įrodymais, kruopščiai juos įvertino ir išsamiai skundžiamame nuosprendyje pasisakė, todėl nėra pagrindo abejoti teismo nustatytomis aplinkybėmis ir jų vertinimu.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai atlikę ikiteisminį tyrimą nustatė, kad bendrovės vadovas susitarė su buvusiu Lietuvos saugios laivybos administracijos Pramoginės laivybos skyriaus vyriausiuoju valstybiniu inspektoriumi Eugenijumi Macijausku, kad duos jam 200 Eur kyšį ir pusę sumos iš karto perdavė už tai, kad inspektorius atliktų laivo pirminę techninę apžiūrą, šią transporto priemonę įregistruotų Lietuvos Respublikos vidaus vandenų laivų registre neteisėto savininko Romualdas Itčenko vardu.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

15min.lt inf.

Rašyti komentarą