Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Į Šilutės garbės piliečius siūlomas Vytautas Jovaiša

Publikuota: 2018 vasario 11 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Garbės piliečio vardą Vytautui Jovaišai siūloma suteikti už profesinę ir visuomeninę veiklą bei ypatingus nuopelnus Šilutės miestui.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Iš savivaldybės  tarybos sprendimo projekto aiškinamojo rašto: „Nominantas žinomas kaip buvęs ilgametis Šilutės vaikų muzikos mokyklos direktorius, Šilutės rajono dainų švenčių organizatorius ir vyriausiasis dirigentas, Šilutės politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) mišraus choro „Pamario aidas“, kuriam 2010 m. įteikta „Sidabrinės nendrės“ premija, vadovas ir dirigentas, pilietinių patriotinių dainų chorams ir vokaliniams ansambliams autorius, Lietuvos laisvės kovų dalyvis, nusipelnęs pedagogas, kultūros veikėjas, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos (LPKTS) Šilutės filialo valdybos narys, Lietuvos respublikinių dainų švenčių, respublikinių politinių kalinių ir tremtinių poezijos ir dainų švenčių „Leiskit į Tėvynę“, Laisvės kovų dalyvių sąskrydžių „Su Lietuva širdy“ dalyvis, kompaktinės plokštelės „Atminki drauguži“ bendraautorius, per 330 choro koncertų vadovas ir dirigentas, apdovanotas LPKTS visų trijų laipsnių medaliu – žymeniu „Už nuopelnus Lietuvai“, Kultūros ministerijos, LPKTS, Mero padėkos raštais“.

V. Jonaišos kandidatūrą į Šilutės miesto garbės piliečius pasiūlė Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga. Tam pritarė Šilutės meno mokykla, Šilutės kultūros ir pramogų centras, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Šilutės filialo mišrus choras „Pamario aidas“ ir Gardamo pagrindinė mokykla (pasirašė per 180 asmenų).

Sprendimą dėl garbės piliečio vardo suteikimo V. Jovaišai turės priimti Šilutės rajono savivaldybės taryba.

6 skaitytojų komentarai
šilutiškė 2018 vasario 12d., 05:09212.59.30.145

Labai šaunu,tikrai nusipelnęs Šilutei ir jos žmonėms Žmogus.Labai džiaugi būtų naujiena ,jeigu tai įvyktų.Pažįstu jų šeimą ir netik p.V. Jovaiša ,bet ir Jo žmona p.Angelė kiek kartų išauklėjo mūsų vaikučių ,kurie šiandien yra Lietuvos piliečiai.Tikrai nusipelniusi šeima patirti šią garbę.Su pagarba Jums.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Def 2018 vasario 12d., 13:2684.15.183.178

Atsiprašau, kad ne į temą: ar dar neparengei straipsnio apie “Lidl” ir autobusų stotį..?

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

to Def 2018 vasario 13d., 16:0477.111.244.25

Gruodžio 10 d. atidarymas. Pasižymėk kalendoriuje raudonai.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Def 2018 vasario 13d., 16:0584.15.183.178

Kada bus straipsnis “Iš viešojo susirinkimo apie statinių projektavimą ir statybą” sugrįžus apie “Lidl” ir autobusų stotį? Apie estakadą ir Rusnės kelio medžius greitai parašei, o čia vėl kažko, nesuprantama, delsiama, kaip užkerėta! Tegul ta įmonė “Projestos projektai” tegul gražina techniką, kad tą žemių kalną panaikintų, betono atliekas, ir laikas išardyti tą sovietinę miesto nepuošiančią tvorą. Ji čia per daug ilgai stovi… Tauragė ir Palanga seniai susitvarkė. Kažin, kaip būtų, jei taip būtų sakykim dariusi Palanga kaip kad daro Šilutė? Tą ir parodo, kad eiliniai reikalai svarbesni už plikai akiai matomus bjaurius dalykus. Neteko skaityti straipsnio “Apleista autobusų stotis verčia raudonuoti?” Čia aprašyta apie Šilutę… kokia Šilutės politika, toks ir požiūris… senajį galėjo remontuoti ir prižiūrėti. Net apšvietimo stulpas prie autobusų stoties yra neveikiantis. Tamsu ten ir pavojinga naktį, kam reikia važiuoti anksti ir vėlai. Apšvietimas yra būtinas! Kaip čia gali būti tamsu, nesuprantu. Problemos turi būti sprendžiamos. Kvartaluose baigia įrenginėti (dar naujų įrengs šiais metais) apšvietimo stulpų su LED lempomis. Smagu Melioratorių alėjoje, kad įrengė šias lempas. Pamiršom, kaip čia pakampiuose būdavo ištisai tamsu. Tai miesto gerbūvio darbai turi tęstis, juk čia reikia tiek nedaug. Elektrikų ir rangos darbų. Autobusų stoties priegos skendi aklinoje, o už lango 21 a. Protu nesuvokiami dalykai vyksta.

Taigi viešas susirinkimas įvyko. Straipsnio apie tai nėra… nu nieko, sukandus dantis, galima palaukti, kol laikraščiai atspausdins. Jau tikrai galvojau, kad internete, čia greičiau parašys… bet kur tau… pradedu nusivilti ir žiniasklaida. Taigi čia visiems, mums šilutiškiams yra svarbu!!

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Klausyk, Def, 2018 vasario 14d., 14:1890.131.44.210

megsti rasyti, kaip matau rupi tau Silutes reikalai ir todel laikai ranka ant ivykiu pulso, o ir siaip neabejingas pilietis esi.
Tu nelauk kol kas parasys. Tu pats rasyk.Gal pasirodys, kad tai tavo pasaukimas. Nusipirk domena ir pirmyn.Sugalvok gera pavadinima. Pvz “Taikonematokiti.lt “, “Haidekrugbardaken.lt” , “silutestamsa.lt”, ” SiluteSaule.lt (sitas isvis geras, su zodziu zaismu)
Ir rasyk, rasyk.Gali buti netgi teminiu rasytoju. Oi kiek yra temu- tu tik pasirink. O komentaruose zinok vardo neuzsidirbsi. Koks tai Def – kam idomu ?

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Senjorė 2018 vasario 15d., 14:505.20.104.72

Maloni naujiena. Gerb. Jovaiša nusipelnė, tikrai vertas apdovanojimo.Tiek metų, tiek veiklos. Pagaliau įvertinta.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą