Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Aviacijos pasaulis: „Taikinyje – Šilutės aerodromas“

Publikuota: 2018 vasario 09 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Vasario 6 dieną Šilutės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų vadas brg. gen. Valdemaras Rupšys. Savivaldybės atstovai ir kariškiai aptarė susiklosčiusią situaciją Šilutės aerodrome. Reikalai krypsta į palankią aviatoriams pusę, bet galutinio susitarimo dar nėra, rašo Vilma Jankienė portale www.aviacijospasaulis.lt.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šių metų sausio 11 dieną asociacijai „Šilutės aeroklubas“ Lietuvos kariuomenė atsiuntė raštą, pasirašytą paties Lietuvos kariuomenės vado gen. ltn. Jono Vytauto Žuko, o jo tekstas sukėlė nerimo ir panikos bangą: „<…> informuojame, kad Lietuvos kariuomenei yra reikalinga ši infrastruktūra ir jos perduoti asociacijai „Šilutės aeroklubas“ negalime“.

Panaudos sutarties naudotis aerodromu aviatorių klubas neturi jau pusantrų metų. Pasiekęs neigiamas kariuomenės atsakymas į prašymą perduoti naudotis (panaudos sutarties pagrindu) nekilnojamuoju aerodromo turtu iššaukė neramias mintis. Aviatoriai pasijuto vejami lauk nežinia kur. Tačiau kariškiai sušvelnino verdiktą ir kartu su Šilutės rajono savivaldybe sėdo prie derybų stalo.

Daugiau: www.aviacijospasaulis.lt: „Taikinyje – Šilutės aerodromas“

Rašyti komentarą