Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

„Metų mero“ rinkimai pagal alfa.lt: Šilutės mero reitingas kyla

Publikuota: 2018 vasario 07 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

alfa.lt nuotr.alfa.lt nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės mero „tvarkiečio“ Vytauto Laurinaičio darbą palankiai vertinantys portalo alfa.lt skaitytojai savo balsais pasivijo ir nežymiai aplenkė galvojančius priešingai (nuotraukoje).

O kokia jūsų nuomonė apie Šilutės rajono savivaldybės mero darbą?

Daugiau sužinoti apie geriausio mero rinkimus ir pareikšti savo nuomonę galite čia: meras.alfa.lt.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

12 skaitytojų komentarų
Lilia 2018 vasario 7d., 14:0690.140.157.30

Ar tiesa, kad buvo nurodymas laikinti kontorai ir valdžiai priklausantiems? Atcakykit

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Minėta 2018 vasario 7d., 16:465.20.107.167

rodos per budriąją televiziją…

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Def 2018 vasario 7d., 15:3984.15.181.146

Jau vieną kartą buvau išsakęs savo nuomonę viename komentare, tad pasikartosiu bei papildysiu naujos informacijos: “Vertinčiau teigiamai, jei kaip buvo žadėjęs gyventojų susirinkime 2016 m. vienas iš svarbių miesto projektų, 2017 m. būtų buvę pastatyta nauja autobusų stotis su prekybos centru. Sakė, prisimenu kaip šiandien, po metų rinksimės į atidarymą. Bet… ši viltis išblėso, kai prasidėjo problemos dėl grunto išvežimo iš autobusų parko teritorijos. Vienu metu galvojau, kad meras viešai kaip ir apsimelavo. Jeigu žadama, tai viskas turi vykti sklandžiai. Kaip kažkas yra pasakęs: “Čia Lietuva, vis tos pačios problemos… iki kol prasideda darbai”. Be to normalioje valstybėje neturėtų būti… Jau ne vieną kartą ir ne vienas šilutiškis judina tuos reikalus pirmyn… o teisingai pasakė “Žibų” direktorius Kazlauskas, viename iš interviu “Šilutė per savaitę”, – “buvo pakėlę dronus, filmuoja, skundus rašo, čia kaip sakau komunaliniai mūsų politikai, taigi šilutiškiai, bendruomenė laukia kada šitas kampas bus sutvarkytas, o čia ale yra skundikai, kenkėjai. Domėkimės ir padėkime, kad tik greičiau būtų įgyvedintas šis projektas”. Ir žadėjo šiais metais rimčiau imtis šių reikalų viešinimo. Šeip gerai pagalvojus apie visus šiuos reikalus, viskas būtų geresnėje padėtyje, jei dirbtų savivaldybė miesto ir gyventojų naudai… bet, savo klaidas Laurinaitais su A. Bekeriu pagaliau ištaisė, kaip paskelbė naujiausias žinias “Šilainės kraštas” “Meras V. Laurinaitis bei A. Bekeris kalbėjo, kad galutinė “Lidl” prekybos tinklo atėjimo data aiški – 2018. lapkričio 10 d. prekybos centras bus pastatytas, o gruodžio 10 d. “Lidl” atvers duris. ” Tai ir sakau, kaip dar kažkas rašė gali pasitikėti valdžia, jei kažką kaip pažada, neįvyksta. Kartą nusvilus, preina pasitikėjimas valdžia. O jau poryt rinksimės į viešą susirinkimą dėl šio projekto ir pagaliau viską sužinosim, kaip ir kada prasidės, bei vyks statybos. O, pamenu, ir iš Jūsų, kaip iš žurnalisto tikėjausi ne vieną kartą, kad galbūt parašysit, kada bus pradėta statyti šiuos objektus. Na, kad kažkaip priraginau, bei vieną kartą parašėte, nors asmeniškai Jums rudenį buvau kreipęsis tuo klausimu, kai dar niekas nevyko. Iš ties yra labai bloga ta situacija, kad dėl būtent gerai žinomos priežasties, viskas nusitempė tolyn. Tai įdynga praktika Lietuvoje, dėl ko dažniausiai įvyksta tokie dalykai. Jei turėtume tokią tvarką kaip užsienyje, to nebūtų įvykę. Bet tokie dalykai labai atsiliepia krašto, miesto interesams, galų gale – kenkia miesto prestižui – kai su pavydu tenka pastebėti, kaip sparčiai tvarkosi kiti nedideli miestai kaip Palanga, Tauragė ir t. t., kadangi bus čia pritrauktos didelės investicijos.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

to Def 2018 vasario 7d., 20:0778.62.29.59

Šilutės miesto istorinėje pastatys dvi dėžes formos kaip sandėlius Lidl ir autobusų stotį, o tai papuoš Šilutę

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Def 2018 vasario 7d., 15:5884.15.181.146

Apibendrinau viską. Dabar, kai daug laiko praėjo, pagaliau atėjo viena ta diena, kai klaidos yra ištaisytos. Dar daugiau ir visko sužinosime penktadienį, vasario 9 d. viešajame susirinkime. Dabar jau merui galima uždėti “pliusuką”. Bet yra vienas “minusiukas” tame ilgajame laikotarpyje, kai buvo prarastas pasitikėjimas, tai labai pakenkė Šilutės miesto interesams. Gyventojai patys turi spręsti pagal atliktus darbus. Teko žiūrėti ne vieną vaizdo reportažą apie Šilutę bei visą mūsų kraštą. Visgi yra teigiamų dalykų, tik labai norėtųsi, kad suplanuoti projektai ir darbai įvyktų taip, kad visi šilutiškiai galėtų džiaugtis, bei tikrai malonu būtų visiems, bei atvykstantiems į Šilutę, kad jaustume vieną – savivaldybėje dirba žmonės, turintys gerą kompetencjją bei profesionalumą.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

JoMajo 2018 vasario 7d., 16:4390.131.41.178

O kokia mano nuomone?
Na, manau jis nespinduliuoja superine harizma :)
Taciau jeigu vertinti uz darbus, tai nieko neiseis, nes kai savivaldybe raso projekta, tuo paciu metu yra pradedama rasyti pisiulka ( liet. rastas, skundas, pranesimas, uzklausimas ir tt.). Neturiu omeny vien medziu, apskritai viskas nuolat yra stabdoma skundimo metodu. Kaip kazkada ir tu pats , autoriau, esi sakes “pasitikrinti nieko blogo”. Tai va, tai ir ” tikrinames” juokindami visa svieta.
Taip kad nera nie kaip mero ivertinti nes sunku pasakyti kiek is tikro yra trukdoma dirbti.
Pagal daugeli kitu rajonu esame šiknoj , manyciau.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

to JoMajo 2018 vasario 7d., 18:2377.111.244.59

Tu man pasakyk nors vieną projektą kūrį įgivendino per savo kadenciją tavo liaupsinamas meras, nors vieną. Ar nors vieną kurį laimėjo, nors vieną. Pagal tavo rašliavą suprantu ir tu baigęs “Rusnės universitetą”. Tu man šlykštus.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

JoMajo 2018 vasario 7d., 20:0890.131.41.178

Jezau Marija, o kodel dabar as tau slykstus? Ka as tau padariau, gerasis tu zmogau ? O gal tu dirbi LaŽoPoj ?

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

tomis 2018 vasario 8d., 08:4378.62.18.24

nekyla rankos pasisakyti už rajono valdžią. Aplinkiniai rajonai tikrai tvarkosi sėkmingiau… kur mūsuose baseinas: Klaipėda, Tauragė, Pagėgiai jau baigia statyti, šilutiškiai jau senai pramynė kelius į Šilalės baseiną, o Šilutėje olimpinė ramybė….valdžiai nieko nereikia…

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Sujudo 2018 vasario 8d., 09:2978.62.30.115

Sujudo „balsuotojai“? Ar primokėta, prigudrauta, ar tiesiog iš aklos meilės? Taip tikimasi nušluostyti nosį visiems kritikams?.. Lietuvoje, ne tik Šilutėje, balsavimas / rinkimai, deja, labai klampus dalykas…

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

SIM 2018 vasario 8d., 11:0385.206.150.66

Šilutės parduotuvėse dingo Pildyk kortelės?
Prasidėjo rinkimai:) Tvarka bus!!!

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Juras 2018 vasario 8d., 19:5178.62.154.72

Baigiam nugyventi Šilutę. Nė vieno rimto atlikto projekto. Stadionas,Rusnės g. komleksas, kultūros namai ir t.t. baigia sugriūti. ES pinigų daugiau nebus. Rajonas dėl valdžios tingumo arba nesugebėjimo dirbti per pastaruosius metus prarado 20-30 mln. Eur. Tai mero ir tarybos pasiekimai.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą